Вийшли українською ілюстровані оповідання для дітей-мусульман

29.11.2017 14:33 0

Вийшли українською ілюстровані оповідання для дітей-мусульман

Столичні мусульмани сповістили про друк нової книги, що потішить маленьких читачів завдяки безлічі кольорових ілюстрацій. Книжка «Нагорода. Дитячі оповідання» вийшла у Києві накладом 3000 примірників. Їх розподілять між ісламськими центрами Асоціації «Альраїд» у містах України, де роздаватимуть усім охочим. Про це інформує «Релігія в Україні».

16 оповідань, що увійшли до цієї збірки, свого часу були опубліковані на дитячій сторінці газети «Арраід» і так сподобалися читачам, що редакція вирішила видати їх окремою книжкою. Герої цих історій — звичайні діти, що вчаться бути сміливими, добрими, цінувати дружбу та любов, жертвувати собою заради інших і радіти буденним речам як милості Божій. Кожне оповідання містить цитати з Корану та хадиси — вони допомагають героям чинити справедливо й робити правильний вибір.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/other_confessions/islam/69180/

Следующая новость
Предыдущая новость

Кредит онлайн на карту мгновенно Sale of hair in bulk. How choose the best product? Оперативные услуги ритуальной компании в Москве Врезные замки - высокое качество и доступные цены В Одесі священик УПЦ КП взяв участь у презентації фотовиставки та книги «Якби не війна»

Публикации