Визнання ПЦУ відбувається із турбо-швидкістю, - архимандрит Кирило (Говорун)

10.11.2019 16:20 0

Визнання ПЦУ іншими Пмісними Православними Церквами відбувається з безпрецедентною швидкістю. І за це українці мають бути вдячні Патріарху Варфоломію.

Про це себе на Фейсбук-сторнці написав відомий богослов архимандрит Кирило (Говорун).

«Як і очікувалося, після створення прецедента визнання ПЦУ Православною Церквою Еллади та половинчастої реакції Москви, і інші Церкви підтянулися. Насправді процес визнання ПЦУ відбувається із турбо-швидкістю. Ритм з лагом у місяці - це турбо-режим у порівнянні з десятилітніми лагами - як це було колись з іншими Церквами», - зазначив він.

«Звичайно, українці мають бути вдячні за таку швидкість насамперед Вселенському Патріархату», - додав архимандрит Кирило (Говорун).

Нагадаємо, 12 жовтня Собор єрархів Елладської Церкви визнав право Вселенського Патріарха надавати автокефалію, зокрема ПЦУ. Таким чином ЕПЦ стала другою Помісною Церквою, яка визнала українську автокефалію..

8 листопада Олександрійський Патріарх Феодор ІІ вперше пом’янув митрополита Епіфанія як Предстоятеля ПЦУ за Божественною Літургією в храмі Архангела Михаїла у Каїрі.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/orthodox_world/77751/

Следующая новость
Предыдущая новость

Советы для обретения счастья Каким должен быть профессиональный массажный стол? Igra-Slot - сайт, где осуществляются желания при игре в бесплатные видеослоты Как изменились футболки за время своего существования? Митрополит Павел просит у Президента защиты от журналистов и политиков

Публикации