Видання «Роль жінки у Церкві та в сучасному українському суспільстві» презентують у Львові

22.06.2019 7:45 6

Видання «Роль жінки у Церкві та в сучасному українському суспільстві» презентують у Львові

У вівторок, 25 червня 2019 року, у Львові відбудеться презентація книжки «Роль жінки у Церкві та в сучасному українському суспільстві».

Організатори заходу – Комісія у справах мирян УГКЦ – запрошують усіх охочих відвідати захід, який присвячений значенню жінки в суспільстві. Місце проведення – Патріарший дім (вул. Хуторівка, 35б), 231 аудиторія. Початок о 15:00.

«До збірника увійшли дослідження, що стосуються різних вимірів життя сучасних жінок в Україні, їхнього досвіду, суспільної ролі, викликів, з якими вони зіштовхуються в сьогоденні, та шляхів їх вирішення. Також тут представлено роль жінок у Біблії та в історії Церкви», – ідеться в анотації книги.

Модератор події – Галина Теслюк, кандидатка наук з богослов’я, доцентка кафедри біблійних наук філософсько-богословського факультету Українського католицького університету.

Зауважимо, що координаторка проекту – Анастасія Малишева, а відповідальний за видання – о. Василь Білаш, голова Комісії УГКЦ у справах мирян.

Реєстрація на презентацію

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/announcements_events/76227/

Следующая новость
Предыдущая новость

Быстрая доставка вкусной еды на дом Реализация проектов на основе социального бизнеса Країна чудових краєвидів, тюльпанів та сирів запрошує вас на навчання Почему для украинской аудитории актуально казино НетГейм? Большой выбор качественных пластиковых окон в Запорожье

Публикации