Видання «Роль жінки у Церкві та в сучасному українському суспільстві» презентують у Львові

22.06.2019 7:45 3

Видання «Роль жінки у Церкві та в сучасному українському суспільстві» презентують у Львові

У вівторок, 25 червня 2019 року, у Львові відбудеться презентація книжки «Роль жінки у Церкві та в сучасному українському суспільстві».

Організатори заходу – Комісія у справах мирян УГКЦ – запрошують усіх охочих відвідати захід, який присвячений значенню жінки в суспільстві. Місце проведення – Патріарший дім (вул. Хуторівка, 35б), 231 аудиторія. Початок о 15:00.

«До збірника увійшли дослідження, що стосуються різних вимірів життя сучасних жінок в Україні, їхнього досвіду, суспільної ролі, викликів, з якими вони зіштовхуються в сьогоденні, та шляхів їх вирішення. Також тут представлено роль жінок у Біблії та в історії Церкви», – ідеться в анотації книги.

Модератор події – Галина Теслюк, кандидатка наук з богослов’я, доцентка кафедри біблійних наук філософсько-богословського факультету Українського католицького університету.

Зауважимо, що координаторка проекту – Анастасія Малишева, а відповідальний за видання – о. Василь Білаш, голова Комісії УГКЦ у справах мирян.

Реєстрація на презентацію

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/announcements_events/76227/

Следующая новость
Предыдущая новость

Портал для яркого и незабываемого отдыха Изготовление мебели по индивидуальным размерам Получение гражданства и вида на жительство в Украине Американские металлоискатели GARRETT в Украине Бездепозитные бонусы казино: как получить и использовать вознаграждения?

Публикации