Видавництво «Дух і Літера» випустило книгу «Чи можливе реформування Православія?»

21.12.2017 20:43 12

Видавництво «Дух і Літера» випустило книгу «Чи можливе реформування Православія?»

Реформа Православної Церкви є сучасною проблемою світового масштабу. Пошук внутрішньої єдності — серед православних — та зовнішньої — поміж братами-християнами, — їхнє примирення перед обличчям глобальних загроз (ядерних випробувань, екологічних та гуманітарних катастроф тощо) все частіше спонукає християн як до спільної праці, так і до молитви задля життя світу. Водночас і досі болючими постають питання канонічності, євхаристійного спілкування християн та непорушності православної святоотецької традиції.
У лекціях двох авторів — богослова Антуана Аржаковського та диякона Миколи Денисенка — розглядаються питання православ’я як «компасу віри», органічного розвитку православної літургії (із використанням найширшого світового досвіду) та залучення тисячолітньої української традиції, втіленої у Київській Церкві.
О. Микола Денисенко — диякон Православної Церкви в Америці, є доцентом факультету теологічних наук і директором Екуменічного інституту Хафінгтона в університеті Лойола Мерімаунт (Лос-Анджелес). Спеціалізується на літургійному богослов’ї і православному християнстві.
Антуан Аржаковський — французький історик та православний богослов, автор численних публікацій, представник Паризької школи богослов’я. Викладач європейських та американських університетів, Києво-Могилянської академії. Працював аташе з культури та освіти Посольства Франції в Україні. Є одним зі співзасновників Інституту екуменічних студій при УКУ. Директор із наукових досліджень Коледжу бернардинів (Франція).

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Еще больше возможностей приобрести товары по выгодной цене Наружная реклама любого вида Огромный выбор предложений для вашего отпуска Не упустите новинку Аренда авто Киев от компании - STATUS CAR RENTAL

Публикации