Вибухає чергова партія прокремлівських консервів в Україні, - Розенко про створення Помісної Церкви

19.04.2018 9:53 6

Вибухає чергова партія прокремлівських консервів в Україні, - Розенко про створення Помісної Церкви

Віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко повідомив 18 квітня у Facebook, що із задоволенням спостерігає за реакцією проросійських сил на ідею створення Єдиної Української Православної Церкви.

"На це можна дивитися довго та з великим задоволенням! На те, як вибухає чергова партія прокремлівських консервів в Україні. На те, як бризкає слина з рота промосковських агентів і агентішок, які заволали єдиним хором і по єдиних темниках: "Україна – світська держава", "Церква відділена від держави", "нас відволікають від важкої економічної та соціальної ситуації в країні", "краще б дорогами зайнялися" і т.д. і т.п.", – цитує слова віце-прем'єра видання Городон.

Віце-прем'єр зазначив, що вперше в історії української незалежності завдяки наполегливості президента України Петра Порошенка країна здобула шанс на створення Єдиної Помісної Православної Української Церкви.

"Мусимо використати цей історичний шанс. І зробити ще один крок для зміцнення своєї незалежності, зробити ще один гігантський ривок від московської імперії до цивілізованого європейського співтовариства. Тому, друзі, і пенсії будемо піднімати, і зарплату підвищувати, і належний рівень життя українцям забезпечувати, і дорогами займатися, і робити все, що в наших силах, щодо створення Єдиної Помісної Православної Української Церкви", – підсумував Розенко.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/church_state_relations/70853/

Следующая новость
Предыдущая новость

Неповторимые и оригинальные свадебные торты Рулонные шторы День-Ночь- практичный и удобный атрибут комфорта Избавьтесь от скуки раз и навсегда! Выбираем бутсы для футбола Христианские иконы по доступным ценам

Публикации