Вже і футбольні фани виступають за знесення скандального храму УПЦ (МП) у Києві

31.01.2018 20:25 6

Вже і футбольні фани виступають за знесення скандального храму УПЦ (МП) у Києві

Ультрас «Динамо» виступили на захист хлопців, які намагалися спалити незаконно зведений храм УПЦ (МП) біля Десятинного храму у Києві, та вимагають знести цю будівлю.

Про це йдеться на їхній Фейсбук сторінці.

«Двоє небайдужих хлопців, які періодично відвідували наш сектор, вирішили привернути увагу до цієї ситуації і спробували підпалити споруду. Втім, їх було затримано поліцією на місці події. Після цього був суд, де хлопців на поруки були готові взяти двоє депутатів та представник Генштабу (один з хлопців з 2014 по 2016 воював в аеророзвідці). Суддя винесла абсолютно абсурдне рішення у вигляді тримання під вартою або більше 2 млн. гривень застави (що є непідйомною сумою для хлопців). І це при відсутності постраждалих та при відсутності збитків. Отож, Олексію Шемотюку та Сашку Горбаню загрожує реальний строк, адже споруди УПЦ МП на даний момент де факто у нас в країні є недоторканими. Натомість вандал, котрий у жовтні минулого року розгромив меморіал Небесній сотні на Інститутській, отримав адмінку. Отаке правосуддя, отака справедливість» , - пишуть вболівальники київського «Динамо».

Щоби визволити хлопців, футбольні фани пропонують надати максимального розголосу цій справі.

«Що потрібно від вас: 1. Хлопцям потрібна підтримка на апеляції та розголос ситуації. Як ми знаємо, без розголосу у нас дуже важко добитись справедливих рішень в суді. Друзі створили сторінку в ФБ для координації всіх дій - https://www.facebook.com/groups/1875977039079557 - там же можна почитати більше матеріалів по темі.

2. Домогтись зносу цієї споруди, бо після відверто несправедливого рішення суду ця справа стала принциповою і УПЦ МП потрібно поставити на місце. Лінки і решта ідей як це зробити за тим самим посиланням. Ось, наприклад, петиція до Київміськради», - йдеться на сайті Ультрас «Динамо».

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/69916/

Следующая новость
Предыдущая новость

УПЦ КП заснувала три нові храми на Вінничині Церковные иерархи обсуждают законопроект об открытии заседаний парламента молитвой "Отче наш" Працівники ювенальної поліції влаштували свято дітям молодіжного табору Мукачівської єпархії УПЦ Почаевская лавра продолжает молиться о "спасении России, о восстановлении православной монархии" Квартира начинается со входной двери

Публикации