Верховний суд США підтримав указ Трампа про заборону в'їзду до США мусульманам з п'яти країн

29.06.2018 18:16 15

Верховний суд США підтримав указ Трампа про заборону в'їзду до США мусульманам з п'яти країн

Верховний суд США повністю підтримав виданий раніше указ президента США Дональда Трампа про обмеження в'їзду громадянам п'яти мусульманських країн, повідомляє ZN,UA з посиланням на інформаційне агентство AFP.

Відповідне рішення суду підтвердило правомірність і конституційність останньої редакції запровадженої заборони на в'їзд. Як стверджує адміністрація Трампа, ініціативу заборони розробили в рамках національної безпеки країни.

У Верховному суді не погодилися із твердженнями з боку супротивників указу про те, що він дискримінує мусульман і є перевищенням влади. Сам Дональд Трамп назвав рішення Верховного суду "величезною перемогою".

"Сьогоднішній вирок Верховного Суду - це величезна перемога американського народу і Конституції. Це рішення є також моментом величезної підтримки після декількох місяців істеричних коментарів від засобів масової інформації та політиків-демократів, які відмовляються робити те, що необхідно для нашого кордону і нашої країни" , - заявив президент США.

Раніше інші суди визнавали заборона Трампа про обмеження в'їзду неконституційним. Його критикували правозахисні групи та біженці.

Згідно з указом, в'їзд до США заборонено громадянам Сирії, Ірану, Лівії, Ємену, Сомалі і частково обмежений для громадян Венесуели і Північної Кореї.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/other_confessions/islam/71654/

Следующая новость
Предыдущая новость

Православный сайт со всей необходимой информацией Країна чудових краєвидів, тюльпанів та сирів запрошує вас на навчання Оригинальные изделия Adidas Між духовенством та районною владою Рівненщини відбувся благодійний футбольний матч SMM продвижение

Публикации