Верховний суд США підтримав указ Трампа про заборону в'їзду до США мусульманам з п'яти країн

29.06.2018 18:16 15

Верховний суд США підтримав указ Трампа про заборону в'їзду до США мусульманам з п'яти країн

Верховний суд США повністю підтримав виданий раніше указ президента США Дональда Трампа про обмеження в'їзду громадянам п'яти мусульманських країн, повідомляє ZN,UA з посиланням на інформаційне агентство AFP.

Відповідне рішення суду підтвердило правомірність і конституційність останньої редакції запровадженої заборони на в'їзд. Як стверджує адміністрація Трампа, ініціативу заборони розробили в рамках національної безпеки країни.

У Верховному суді не погодилися із твердженнями з боку супротивників указу про те, що він дискримінує мусульман і є перевищенням влади. Сам Дональд Трамп назвав рішення Верховного суду "величезною перемогою".

"Сьогоднішній вирок Верховного Суду - це величезна перемога американського народу і Конституції. Це рішення є також моментом величезної підтримки після декількох місяців істеричних коментарів від засобів масової інформації та політиків-демократів, які відмовляються робити те, що необхідно для нашого кордону і нашої країни" , - заявив президент США.

Раніше інші суди визнавали заборона Трампа про обмеження в'їзду неконституційним. Його критикували правозахисні групи та біженці.

Згідно з указом, в'їзд до США заборонено громадянам Сирії, Ірану, Лівії, Ємену, Сомалі і частково обмежений для громадян Венесуели і Північної Кореї.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/other_confessions/islam/71654/

Следующая новость
Предыдущая новость

Адвентисты собрали около 2000 человек на всеукраинский слет следопытов У парафії УАПЦ на Львівщині одразу 60 дітей приступили до першої сповіді Переваги теплових насосів Суд дозволив заочне розслідування щодо екс-міністра Захарченка у "церковній справі" Оригинальные игровые машины для тех, кто любит побеждать

Публикации