ВВС збільшить кількість релігійних програм

24.12.2017 19:07 57

ВВС збільшить кількість релігійних програм

BBC збільшить обсяг новин та іншої інформації на релігійні теми. Інформація про це з'явилася на Guardian, повідомляє Телекритика.

Це буде зроблено з двох причин. По-перше, результати внутрішнього дослідження корпорації, що тривало рік, показали, що віруючі люди зовсім не представлені в програмах BBC або представлені мало і в сатиричних тонах. По-друге, збільшити кількість релігійних програм на BBC One і BBC Two компанію зобов'язав британський регулятор Ofcom.

У зв'язку з цим у BBC змушені були підготувати програму розвитку релігійного мовлення. Тепер теми про віру будуть частіше включатися не тільки в новинні програми, а й у серіали та фільми корпорації. Крім того, вона буде знімати більше документальних проектів на цю тему, а популярні шоу типу The One Show будуть більше уваги приділяти інформаційним приводам, пов'язаним з основними релігіями.

Також BBC збільшить по всьому світу команду з цієї теми, а денний слот на Radio 4 отримає більше релігійних тем, щоб охопити молоду жіночу аудиторію.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/religion_in_massmedia/69488/

Следующая новость
Предыдущая новость

Критерии выбора люстр Молоді греко-католики Вінниці склали обітницю дотримання дошлюбної чистоти Вчимо англійську швидко та ефективно Преимущества покупки полотенец из микрофибры Svyatsy - православная лавка

Публикации