Ватикан стурбований через ролик ІДІЛ з погрозами на адресу Папи Франциска

27.08.2017 13:24 3

Ватикан стурбований через ролик ІДІЛ з погрозами на адресу Папи Франциска

Офіційний представник Святого Престолу П'єтро Паролін висловив стурбованість роликом, в якому терористичне угрупування "Ісламська держава" називає своєю наступною мішенню Папу Римського. Про це пише Daily News, інформує телеканал 112.

"Державний секретар кардинал П'єтро Паролін, офіційний представник Святого Престолу, заявив журналістам в суботу, що днем ​​раніше він побачив відео, яке вказує на те, що Папа є мішенню бойовиків", - сказано в повідомленні.

Згідно з повідомленням, нещодавно на своєму каналі в Telegram ісламісти розмітили відео, після перегляду якого складається враження про те, що Італія є наступною метою їх атак.

За словами Пароліна, ролик не може не викликати занепокоєння, в першу чергу через ненависть, яка ллється з ролика. Але Ватикан не буде вводити додаткових заходів безпеки, яка і без того перебуває на високому рівні.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/vatikan/68049/

Следующая новость
Предыдущая новость

Что нужно для правильного выбора казино? Юридический перевод документов Беларусь не впустила из Украины главу Белорусской Автокефальной Православной Церкви Католики Чорткова знайшли покровительку Європи на горищі місцевого храму Кальяны Amy — европейское качество и восточный колорит

Публикации