Ватикан стурбований через ролик ІДІЛ з погрозами на адресу Папи Франциска

27.08.2017 13:24 3

Ватикан стурбований через ролик ІДІЛ з погрозами на адресу Папи Франциска

Офіційний представник Святого Престолу П'єтро Паролін висловив стурбованість роликом, в якому терористичне угрупування "Ісламська держава" називає своєю наступною мішенню Папу Римського. Про це пише Daily News, інформує телеканал 112.

"Державний секретар кардинал П'єтро Паролін, офіційний представник Святого Престолу, заявив журналістам в суботу, що днем ​​раніше він побачив відео, яке вказує на те, що Папа є мішенню бойовиків", - сказано в повідомленні.

Згідно з повідомленням, нещодавно на своєму каналі в Telegram ісламісти розмітили відео, після перегляду якого складається враження про те, що Італія є наступною метою їх атак.

За словами Пароліна, ролик не може не викликати занепокоєння, в першу чергу через ненависть, яка ллється з ролика. Але Ватикан не буде вводити додаткових заходів безпеки, яка і без того перебуває на високому рівні.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/vatikan/68049/

Следующая новость
Предыдущая новость

Богослужения в храме Спиридона Тримифунтского в Минске Необходимые жидкости для очиски двигателя УГКЦ проводить «Козацький гарт» у виховних колоніях України Реалии Украины последних суток Лак для паркета от компании «Мастер Паркет»

Публикации