Ватикан оприлюднив Комунікат за підсумками зустрічі Папи Франциска з проводом УГКЦ

08.07.2019 4:11 3

Ватикан оприлюднив Комунікат за підсумками зустрічі Папи Франциска з проводом УГКЦ

5-6 липня 2019 р. відбулася зустріч Святішого Отця Франциска з Патріархом Української Греко-Католицької Церкви, митрополитами, членами Постійного Синоду та головами компетентних дикастерій Римської курії. Як зазначають у Комунікаті, який оприлюднила прес-служба Ватикану, запрошуючи провід УГКЦ до Риму, Папа прагнув висловити свою близькість до греко-католиків.

Текст документу опублікував Департамент інформації УГКЦ.

«Такою ініціативою Святіший Отець прагнув висловити свою близькість до цієї Східної католицької Церкви свого права (sui iuris). Разом із своїми співпрацівниками Папа Франциск високо оцінив історію цієї Церкви, її духовну, літургійну, богословську та канонічну традицію, її вірність сопричастю із Святішим Отцем, утверджену і запечатану кров’ю мучеників.

Аналіз запропонованих тем відбувся в дусі взаємного слухання і супроводжувався молитвою, шукаючи необхідні умови для того, щоб забезпечити розвиток та розквіт цієї Церкви у сучасному світі.

Особливу увагу було присвячено душпастирській праці, євангелізаціному служінню, екуменізму, особливому покликанню Української греко-католицької церкви в контексті сучасних соціально-політичних викликів, особливо в умовах війни та гуманітарної кризи в Україні, а також її служіння в різних країнах світу.

Було висловлено побажання, щоб методологія такого взаємообміну продовжувалася в майбутньому з метою створення необхідних умов для гармонійного розвитку Українського Греко-Католицької Церкви, а також інших Східних Католицьких Церков в їхній ідентичності та місії», - зазначають автори документу.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/vatikan/76411/

Следующая новость
Предыдущая новость

Основые тренды в тайской косметики 2018 Промышленный альпинизм как работа на высоте Как выбирать хорошее казино в 2019 году О преимуществах ламината Balterio Сотни видов напольного покрытия от мировых брендов

Публикации