Варфоломій I очолив у Стамбулі богослужіння в пам'ять жертв Голодомору

03.12.2018 14:59 0

Варфоломій I очолив у Стамбулі богослужіння в пам'ять жертв Голодомору

Вселенський Патріарх Варфоломій 2 грудня провів у Стамбулі Богослужіння на вшанування пам`яті жертв Голодомору. Про це на своїй сторінці у Twitter повідомив надзвичайний і повноважний посол України в Турецькій Республіці Андрій Сибіга.

Молитва була проведена в церкві Святого Миколая в Стамбулі.

«Разом з дипкорпусом, українською громадою, лідерами кримськотатарської діаспори участь в Патріаршій літургіі на вшанування пам`яті жертв Голодомору також взяли професор В.Василенко та С.Кульчицький, книги яких про Голодомор турецькою мовою 4 грудня презентуємо в Анкарі в ході конференції», - написав Сибіга.

Вбудоване відео

Додамо, 4 грудня в Національній бібліотеці Туреччини Центр євразійських досліджень (AVIM) спільно з Посольством України в Туреччині організовують наукову конференцію на тему: "Голодомор: штучний голод в Україні 1932-33 рр.". На заході буде презентовано дві книги про Голодомор турецькою мовою.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/constantinople_patriarchy/73758/

Следующая новость
Предыдущая новость

Взять кредит онлайн в Украине Новогодние игрушки и украшения Бетономешалка - устройство и применение Как играть в виртуальном казино Кинг Для УПЦ важнее "внутреннее единство", чем единство с другими церквями Украины

Публикации