Варфоломій I очолив у Стамбулі богослужіння в пам'ять жертв Голодомору

03.12.2018 14:59 0

Варфоломій I очолив у Стамбулі богослужіння в пам'ять жертв Голодомору

Вселенський Патріарх Варфоломій 2 грудня провів у Стамбулі Богослужіння на вшанування пам`яті жертв Голодомору. Про це на своїй сторінці у Twitter повідомив надзвичайний і повноважний посол України в Турецькій Республіці Андрій Сибіга.

Молитва була проведена в церкві Святого Миколая в Стамбулі.

«Разом з дипкорпусом, українською громадою, лідерами кримськотатарської діаспори участь в Патріаршій літургіі на вшанування пам`яті жертв Голодомору також взяли професор В.Василенко та С.Кульчицький, книги яких про Голодомор турецькою мовою 4 грудня презентуємо в Анкарі в ході конференції», - написав Сибіга.

Варфоломій I очолив у Стамбулі богослужіння в пам'ять жертв Голодомору

Додамо, 4 грудня в Національній бібліотеці Туреччини Центр євразійських досліджень (AVIM) спільно з Посольством України в Туреччині організовують наукову конференцію на тему: "Голодомор: штучний голод в Україні 1932-33 рр.". На заході буде презентовано дві книги про Голодомор турецькою мовою.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/constantinople_patriarchy/73758/

Следующая новость
Предыдущая новость

SMM продвижение Мятежный епископ УПЦ был "отравлен и ждал смерти", но "чудом исцелился" Индивидуальный трансфер из аэропорта «Суварнабхуми» Большой выбор межкомнатных дверей Как и где заказать выполнение дипломной работы?

Публикации