Варфоломій I назвав надання автокефалії ПЦУ - головною подією 2019 року

26.12.2019 16:08 0

Варфоломій I назвав надання автокефалії ПЦУ - головною подією 2019 року

Вселенський Патріарх Варфоломій сказав, що найважливішим у 2019 році було надання автокефалії Православній Церкві України, що надало мільйонам українських православних братів "мати можливість керувати справами місцевої церкви без залежності від будь-якої іншої Церкви". Пре це пише грецьке видання Оrthodoxtimes, передає Прямий.

Патріарх Варфоломій також згадав, тих які звинувачували Вселенський Патріархат у наданні ПЦУ, лише часткової автокефалії.

"Це не правда. Ми надали їм повну Автокефалію, як і всім іншим церквам, у минулі століття і останнім часом, яким була надана Автокефалія від Вселенського Патріархату, що, я мушу зазначити, є єдиною Церквою, що має право за священними канонами історичний право Церкви про надання автокефалії. Отже, ми надали їм абсолютну Автокефалію", – сказав патріарх.

"Як тільки вони обрали свого предстоятеля, Епіфанія та його Священний Синод, ми не маємо причин втручатися, якщо вони не попросять у нас поради про будь-які важкі труднощі, з якими вони можуть зіткнутися у своєму церковному житті", – підсумував Вселенський Патріарх Варфоломій.

Він побажав, щоб 2020 рік був благословенним, плідним та "перш за все, щоб приносив більше миру світу, який так відчайдушно потребує цього".

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/constantinople_patriarchy/78334/

Следующая новость
Предыдущая новость

Признаки ВСД и методы правильного определения болезни Мебель недорого в Киеве Установка газа на авто: нюансы о которых нужно знать заранее Развлечения для азартных игроков на сайте казино Игровые автоматы Золотой кубок – лучшее решение для вашего старта

Публикации