Варфоломій І до делегації з Ватикану: шлях до єдності – неспинний

06.04.2018 10:14 3

Варфоломій І до делегації з Ватикану: шлях до єдності – неспинний

У своїй резиденції в Стамбулі Патріарх Варфоломій 3 квітня 2018 р. прийняв духовенство Римської дієцезії.

Сімдесят священиків з дієцезії Папи під проводом Вікарія архипископа Анджело Де Донатіса здійснює великоднє паломництво християнськими святинями Туреччини. Однією із зупинок під час цієї прощі став стамбульський квартал Фанар, де розташована резиденція Константинопольського Патріарха.

«Навіть якщо він є повільним, навіть якщо, іноді, зустрічаються труднощі, шлях до єдності наших святих Церков є неспинним, бо цього прагне Бог», – сказав Константинопольський Патріарх делегації з Ватикану

Вітаючи паломників, Константинопольський Патріарх зупинився також на питанні різниці дат святкування Пасхи, зазначаючи, що починаючи від XVI сторіччя, віддалення між григоріанським та юліанським календарем призвело до різних дат святкування цього свята. «Ми впевнені, – сказав він, – що як лиш визріє відповідний час, наші Церкви зуміють зі смиренням та готовністю впровадити в життя спільний проект».

«Ви прибули з Риму, – додав патріарх, – де єпископом є наш любий брат Папа Франциск. Глибока спільність намірів поєднала нас вже від його обрання та виявилася плідною протягом цих п’яти років його понтифікату, збираючи нас разом під час різних подій та нагод». Про це повідомляє Радіо Ватикану.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/confessional/interchurch_relations/70733/

Следующая новость
Предыдущая новость

Бесплатные похороны и нюансы их проведения Нож VICTORINOX – правильная заточка изделий Исламский культурный центр открыл в Харькове свою гимназию На берегу Киевского водохранилища пройдет христианский палаточный лагерь Хотите арендовать катамаран в Сочи? Обращайтесь в компанию «Sochi Charter»!

Публикации