Варфоломій вручить Томос обраному главі помісної православної Церкви України 6 січня, - речник УПЦ КП

13.12.2018 18:00 3

Варфоломій вручить Томос обраному главі помісної православної Церкви України 6 січня, - речник УПЦ КП

Вселенський Патріарх Варфоломій передасть Томос про автокефалію Української православної церкви особисто обраному предстоятелю об'єднаної Православної церкви в Україні 6 січня 2019 року, заявляє глава інформаційного управління УПЦ-КП архієпископ Євстратій (Зоря), повідомляє "Бі-Бі-Сі Україна". Про це інформує Інтерфакс.

"Томос вселенського патріарха має бути вручений предстоятелю 6 січня", - сказав архієпископ Євстратій у четвер.

Він зазначив, що 6 січня в Константинополі "має відбутися божественна літургія, співслужіння Вселенського патріарха і предстоятеля (помісної церкви), і після цього йому буде вручено Томос".

Розповідаючи про об'єднавчий собор, архиєпископ зазначив, що ієрархи УПЦ КП прийдуть на собор 15 грудня. Кожен візьме з собою двох людей: одного клірика і одного ченця або мирянина.

За його словами, УПЦ КП уже на соборі представить свого кандидата на верховенство в помісній церкві.

"У нас є єдина пропозиція щодо кандидатури, яку запропонують собору", - сказав речник УПЦ КП.

Він зазначив, що голосування на соборі буде таємним.

Також архієпископ Євстратій (Зоря) повідомив, що комісія представників православних церков України, що здійснює підготовку до об'єднавчого собору, розглянула проект статуту майбутньої помісної церкви.

"Ми пройшли за проектом статуту, який був запропонований від Синоду Вселенського патріархату. Дискутували, деякі речі збережені, деякі речі змінені, кілька їх відкинуто", - сказав прес-секретар УПЦ КП.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/constantinople_patriarchy/73889/

Следующая новость
Предыдущая новость

Где найти качественную обувь в Киеве ? Идеальное казино с королевскими выигрышами Ремонтно-соединительная арматура по доступной цене Оперативные грузоперевозки по Киеву и Украине Фотообои цветы - флора в декоре интерьера

Публикации