Біля Стіни Плачу з'явиться залізнична станція імені Трампа

28.12.2017 10:37 3

Біля Стіни Плачу з'явиться залізнична станція імені Трампа

Нова залізнична станція, яку планується побудувати біля Старого міста Єрусалима, буде названа на честь президента США Дональда Трампа. Про це повідомляє УНІАН-релігії з посиланням на Jewish.ru.

Про таке рішення оголосив напередодні міністр транспорту Ізраель Кац.

«Стіна Плачу — найсвятіше місце для євреїв, і я вирішив назвати станцію біля неї ім'ям президента Трампа на честь його історичного, відважного рішення визнати Єрусалим столицею Ізраїлю», — сказав Кац.

Дональд Трамп оголосив про визнання Єрусалиму 6 грудня. Залізнична станція біля Старого міста стане частиною нової швидкісної лінії Тель-Авів — Єрусалим, будівництво якої почалося у 2001 році. Відкриття лінії призначено на весну 2018 року. На момент відкриття поїзда до Єрусалиму будуть прибувати до центральної автобусної станції міста.

Потім планується побудувати додаткову станцію біля Стіни плачу. Для цього потрібно прокопати трикілометровий тунель до Старого міста.

У травні 2017 року Дональд Трамп відвідав Стіну Плачу під час візиту в Ізраїль. Наголошується, що до цього моменту жоден чинний президент США не відвідував цей пам'ятник.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/69536/

Следующая новость
Предыдущая новость

Впливовий український політик, прихожанин і меценат УПЦ, підтримав бажання президента прискорити автокефалію Лучшие станции для очистки сточных вод В Украине выходят книги о современном взгляде на шариат и кораническом принципе совещания Большой выбор омега и рыбьего жира по выгодной цене В Киевской обладминистрации открыта фотовыставка «Кое-что общее», разбивающая религиозные стереотипы

Публикации