Біля Почаївської Лаври встановили хрест на честь російського царя

16.11.2018 1:49 3

Біля Почаївської Лаври встановили хрест на честь російського царя

Хрест, присвячений російській царській сім’ї Романових встановили на горі «Камінщик» навпроти Свято-Успенської Почаївської лаври. Освятили його у минулий четвер, 8 листопада, священнослужителі УПЦ (МП). Про це повідомляє видання За Збручем.

«Цей хрест встановлений трудами вірних чад УПЦ на честь 100-ліття мученицької кончини св. Царствених мучеників та всіх святих в часи гонінь від безбожної влади за віру Христову убієнних. 1918-2018 рік» – йдеться у пояснювальній табличці до хреста.

Нагадаємо, торік офіційний сайт Почаївської Лаври закликав молитись до російської царської сім’ї за долю Росії, а паломники, які у День Незалежності України йшли до монастиря УПЦ (МП) пішим хресним ходом з Кам’янця-Подільського, несли з собою величезну «ікону» російського царя Миколи ІІ.

Раніше «За Збручем» також повідомляв, що в оздобленні одного з храмів Почаївської Лаври російська царська сім’я зображена з німбами святих, а один з монахів Лаври заявляв, що відновлення російської православної монархії є одним із найактуальніших питань у наш час.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_policy/73513/

Следующая новость
Предыдущая новость

Лучшие способы укрепления склонов Какова польза от автономной GSM сигнализации? В Радомышле готовится международная межконфессиональная конференция по работе с детьми-аутистами Доставка красивых цветов в Ирпене Диваны современные, модульные, модные и необычные

Публикации