Більшість православних українців назвали себе вірянами ПЦУ

03.02.2019 4:39 0

Більшість православних українців назвали себе вірянами ПЦУ

Переважна більшість українців, які вважають себе православними, відносять себе до Православної Церкви України, яку очолює митрополит Київський і всієї України Епіфаній.

Про це свідчать результати соціологічного дослідження, яке спільно провели Центр соціальних та маркетингових досліджень "Социс"; Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) та Центр Разумкова, повідомляє Укрінформ.

Так, згідно з результатами дослідження, 70,7% опитаних віднесли себе до православних. З них 43,9% позиціонують себе як прихильники Православної Церкви України, яку очолює митрополит Київський і всієї України Епіфаній.

38,4% респондентів, які вважають себе православними, заявили, що не відносять себе до якоїсь конкретної конфесії. 15,2% опитаних православних відносять себе до УПЦ Московського патріархату, 2,5% - не визначились або не змогли дати відповідь на це питання.

Відповідно до результатів дослідження, 8,8% усіх опитаних вважають себе просто християнами, 6,9% - греко-католиками, 1,3% - римо-католиками, 1% - протестантами і євангелістами. Жодних релігійних віросповідань не сповідують 9,5% опитаних. 0,8% - не змогли або відмовились дати відповідь про свою релігійну приналежність.

Дослідження було проведено з 16 по 29 січня 2019 року. Всього було опитано 11 000 респондентів в усіх областях України (без врахування населення АР Крим та окупованих територій Донецької та Луганської областей). Статистична похибка дослідження становить 0,9%. Опитування було проведено методом особистого формалізованого інтерв’ю за місцем проживання респондента.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/social_questioning/74551/

Следующая новость
Предыдущая новость

С качественным и удобным постельным бельем ваш сон будет как у младенца Фонд “Папа для України” надав 500 тисяч євро на проекти відбудови Донбасу та соціального захисту переселенців Как научить детей английскому языку? Глава УГКЦ: "Коли переможемо гріх... переможемо несправедливого агресора" Что нужно для правильного выбора казино?

Публикации