Білоруські спецслужби зацікавилися мусульманами, які мають близьких в Україні

13.08.2018 16:34 3

Білоруські спецслужби зацікавилися мусульманами, які мають близьких в Україні

Як повідомляє на своїй сторінці в соцмережі Facebook глава Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат України Рефат Чубаров, офіційним поясненням такого інтересу називають «вивчення міграційних потоків, родинних зв’язків, рівня релігійного і національного співвідношень в індивідуальній і колективній ментальності мусульманських діаспор».
— Серед запитань, які ставлять найчастіше: «Чи поїдете до Києва на День незалежності України?», «Чи відвідуєте взагалі Україну на свята?», «Як часто ви святкуєте українські свята і чи не суперечить це тлумаченням Корану?», «Чи підтримуєте ви проголошення Новоолексіївки (Херсонська область) столицею кримськотатарської автономії в Україні?», — пише Чубаров. — У той же час, як повідомляється, представники релігійних кіл Білорусі висловлюють здивування проведенням правоохоронними службами подібних досліджень і соціологічних опитувань. Не виключається, що така «зацікавленість» може бути обумовлена ​​завданням, яке могло надійти з Росії: активізація розвідувально-диверсійної діяльності РФ через третю країну з метою загострення міжетнічної і міжрелігійної ситуації в Україні. Наприклад, для звинувачення України в «переслідуванні» не тільки УПЦ МП, але і мусульманських організацій…, — сказано у публікації.
У постскриптумі глава Меджлісу звернувся до користувачів соцмереж, які мають контакти в Білорусі:
— Шановні друзі, які мають родичів і друзів серед громадян Білорусі, що сповідують іслам. Можливо, вам вдасться отримати додаткову інформацію через свої канали.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

ГДЗ по ОБЖ - восьмиклассник поймет Отопительно - варочная печь буржуйка премиум класса в Украине Каталог футболок с огромным списком рисунков Диваны современные, модульные, модные и необычные Мульчирование: преимущества и специфика технологии

Публикации