Білоруські спецслужби зацікавилися мусульманами, які мають близьких в Україні

13.08.2018 16:34 3

Білоруські спецслужби зацікавилися мусульманами, які мають близьких в Україні

Як повідомляє на своїй сторінці в соцмережі Facebook глава Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат України Рефат Чубаров, офіційним поясненням такого інтересу називають «вивчення міграційних потоків, родинних зв’язків, рівня релігійного і національного співвідношень в індивідуальній і колективній ментальності мусульманських діаспор».
— Серед запитань, які ставлять найчастіше: «Чи поїдете до Києва на День незалежності України?», «Чи відвідуєте взагалі Україну на свята?», «Як часто ви святкуєте українські свята і чи не суперечить це тлумаченням Корану?», «Чи підтримуєте ви проголошення Новоолексіївки (Херсонська область) столицею кримськотатарської автономії в Україні?», — пише Чубаров. — У той же час, як повідомляється, представники релігійних кіл Білорусі висловлюють здивування проведенням правоохоронними службами подібних досліджень і соціологічних опитувань. Не виключається, що така «зацікавленість» може бути обумовлена ​​завданням, яке могло надійти з Росії: активізація розвідувально-диверсійної діяльності РФ через третю країну з метою загострення міжетнічної і міжрелігійної ситуації в Україні. Наприклад, для звинувачення України в «переслідуванні» не тільки УПЦ МП, але і мусульманських організацій…, — сказано у публікації.
У постскриптумі глава Меджлісу звернувся до користувачів соцмереж, які мають контакти в Білорусі:
— Шановні друзі, які мають родичів і друзів серед громадян Білорусі, що сповідують іслам. Можливо, вам вдасться отримати додаткову інформацію через свої канали.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Подарили цветы в коробке, а вы не знаете, что с ними делать, тогда мы вам расскажем На адвентистском слёте под Киевом крестили 59 подростков Спілка християнських письменників України заснувала християнську літературну премію Заказать качественный ирригатор для зубов Передайте свою любовь сквозь время и пространство! Цветы курьером в Киеве

Публикации