Бізнес-партнер Януковича будує на Тернопільщині храми УПЦ МП

25.09.2019 13:21 3

Бізнес-партнер Януковича будує на Тернопільщині храми УПЦ МП

Попри постійні заяви про «утиски», УПЦ МП продовжує розбудовувати власні храми на Тернопільщині. Про це повідомляє видання За Збручем.

Цього літа на Шумщині, у селі Кути, де переважна більшість вірян вирішили вийти з Московського Патріархату, прихильники УПЦ МП освятили новозбудований храм в честь Святої Праведної Анни.

Як повідомили на офіційному сайті Церкви Московського Патріархату в Україні, будівництво культової споруди проспонсорував бізнесмен, власник мережі автозаправних станцій «БРСМ-Нафта» Андрій Біба.

За даними видання «Obozrevatel», свої статки бізнесмен сформував завдяки корупційним махінаціям з пальним, які він втілив, будучи наближеним до оточення президента-втікача Віктора Януковича.

У 2017 році щодо засновника «БРСМ-Нафти» Андрія Біби було відкрито кримінальне провадження за 3 статтями Кримінального кодексу. За даними ДФС, загальні втрати державного бюджету від його махінацій становили 1,6 млрд гривень. Втім, в УПЦ МП не відцурались грошей від бізнесмена, тому крім храму на його гроші вирішили звести ще й недільну школу.

Тим не менш, не зважаючи на збудовану нову церкву, прихильники Московського Патріархату продовжують судитись і за стару, в яку зараз ходять більшість мешканців Кутів – вірян Православної Церкви України.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/77260/

Следующая новость
Предыдущая новость

Где можно заказать курсовую работу Тысячи люстр на одном сайте Магазин электроники для ваших выгодных покупок Диваны прямые, угловые и детские на складе в Киеве УГКЦ проводить «Козацький гарт» у виховних колоніях України

Публикации