Буддисти хочуть створити свою криптовалюту «Дану»

15.08.2017 16:28 6

Буддисти хочуть створити свою криптовалюту «Дану»

Американські буддисти хочуть запустити свою криптовалюту, яку можна буде отримувати за медитації та проповіді. Як повідомляють "УНІАН-релігії" з посиланням на портал "World Religion News", цю ідею запропонували учасники спільноти Lotos Network.

Валюта буде використовувати технологію блокчейна. Основою для валюти стануть біткоїн та етеріум. "У неї (валюти - ред.) навіть є ім'я - "Дана". Це слово означає "щедрість". Спільнота Lotos вважає, що це філософська основа, яка може бути використана для створення економіки, незалежної від матеріалістичних примх стандартних валют", - йдеться в статті.

Основою економіки криптовалюти стануть так звані монети карми. Їх будуть отримувати за добрі справи, проповіді й медитацію. Творці хочуть за допомогою криптовалюти втілити основні принципи поняття "Буддійська економіка", введеного в 1955 році економістом Ернстом Шумахером.

Згідно з теорією, такий тип економіки пропонує максимальне благополуччя при мінімальному споживанні.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Самое выгодное предложение приобретения сжиженного газа Купив дизельный компрессор, вы будете на шаг впереди Современные услуги печати Основые тренды в тайской косметики 2018 Идеальный сон: выбираем ортопедический матрас

Публикации