Британський музей повернув Іраку реліквії, викрадені із стародавнього храму

11.08.2018 12:03 3

Британський музей повернув Іраку реліквії, викрадені із стародавнього храму

10 серпня британська сторона передала колекцію реліквій, чий вік нараховує близько 5 тисяч років. іракському послу у Великобританії Салиху Хусейну Алі. Предмети старовини були викрадені з Іраку в 2003 році після повалення Саддама Хусейна, повідомляє УНІАН.

«Така співпраця між Іраком і Великобританією відіграє вирішальну роль для збереження і захисту іракської спадщини», – йдеться в заяві посла Іраку.

Британська поліція вилучила реліквії у перекупника у Лондоні, який не зміг надати офіційні документи, що підтверджують його законні права на володіння ними, і передала в музей на експертизу.

Рішення про передачу Багдаду цієї колекції послідувало після того, як експерти Британського музею змогли встановити не тільки її місце походження, але і храм, з якого вони були вкрадені в Іраку.

У колекцію входять керамічні предмети і мармурові амулети.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/72187/

Следующая новость
Предыдущая новость

Большой выбор наручных часов мировых брендов Широкоформатная печать баннеров в Одессе Играть на лучшие игральных автоматах 777 на сайте онлайн казино Azino 777 Игровые автоматы Super Slots для начинающих и профессионалов Виват-Украина - качественная наградная продукция для любого мероприятия

Публикации