Боксер Усик буде постити не їжею, а «правильними думками»

01.03.2018 14:45 42

Боксер Усик буде постити не їжею, а «правильними думками»

Фінальний бій О. Усика проти чемпіона світу в першій важкій вазі за версіями WBA і IBF росіянина Мурата Гассієва відбудеться 11 травня в Саудівській Аравії.
"Нічого не скажу, де це все буде. Хочу максимально зашиться, щоб мене ніхто не бачив і не чув. Знаєте, як почався Великий піст перед Великоднем. Уже тиждень він йде. І хотілося б, якщо вже пост по їжі не вийде тримати, то, як кажуть багато святих отців, батюшки і ченці: пост – не те, що ти кладеш до рота, а те, що у тебе виходить з рота. Те, що ти десь базікаєш багато. На час підготовки хочу просто попросити у батюшки попущення на їжу, а книги, Біблію, молитовники – збільшити читання цієї літератури. І з правильними думками готуватися духовно", – сказав Усик.
Нагадаємо, 27 січня боксер Олександр Усик вийшов на бій з латвійцем М. Брієдісом у футболці від російського бренду "Бойова Русь", яку деякі експерти визначають як "православно-фашистський бренд". Напередоні, 17 січня Усик зустрівся з митрополитом Онуфрієм і отримав від нього благословіння.

Фото orthodox.org.ua

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Покупка рюкзака в Украине Священики УПЦ освятили місце під пам’ятник десантникам История и первые «шаги» телешоу Дом 2 Баптисти відзначили 150-річчя церкви у Кропивницькому Отопительные приборы для каждого дома

Публикации