Бойовик з «ДНР» готував теракт на митрополита УПЦ МП

07.06.2019 15:19 3

Бойовик з «ДНР» готував теракт на митрополита УПЦ МП

Чоловіка, що заклав бомбу неподалік дитячого майданчика в Запоріжжі затримали, ним виявився терорист з Донецька. Вибухівка була закладена на бульварі Гвардійському, повідомляють ЗМІ, її вже знешкодили, пише Форпост.

У СБУ повідомляють, що вибуховий пристрій повинен був спрацювати на телефонний дзвінок і ліквідувати очільника Запорізької єпархії УПЦ МП Митрополита Луку. Втім, теракт, на щастя, попередили співробітники Служби безпеки. Очевидно планувалося, що окрім самого Луки постраждати повинні бути також й інші особи, не виключено, що дитячий майданчик поруч – невипадковість. Також зазначається, що разом з Лукою, за намірами терористів повинен був загинути і його охоронець.

Як передає джерело, кілера затримали біля будинку митрополита у Запоріжжі, він вже встиг закласти саморобну вибухівку, в купу сміття, біля гаража з припаркованим в ньому авто, до якого вранці повинен був вийти власник зі своїм охоронцем-водієм. – пише Іpne.ws

Відомий блог із Запоріжжя Юрій Гудименко, на якого митрополит Лука написав заяву до поліції, нагадав у Фейсбуці, що в обласному центрі вже не раз виникали неоднозначні ситауції із вибухами, на яких вдало «пропіарилася» УПЦ МП.

«Хочу нагадати, що в Запоріжжі, за дивним збігом, вже один раз трапився вибух, пов'язаний з УПЦ МП. У 2010 році аварійний храм (по суті, колишній ангар) в центрі міста був підірваний невідомими. УПЦ МП відразу оголосила, що це зробили сатаністи-язичники, і на хвилі співчуття зібрала гроші на новенький красивий храм. Була резонансна «справа паламарів», за яким притягли абсолютно непричетних людей і роками маринували їх у в'язниці. Потім випустили. Після Майдану. Справжній винуватець вибуху невідомий. Тоді загинула одна людина.

Коротше. Ситуація незрозуміла. Я не хочу і не можу відкидати можливості того, що митрополит Лука, який вважається одним з найбільш антиукраїнськи налаштованих церковників навіть за мірками УПЦ МП, імітував спробу замаху на себе відразу після заяви в поліцію про «міжнаціональну ворожнечу», з метою поставити себе в роль жертви, що додало б йому плюсів після численних скандалів (згадати хоча б відмова від відспівування дитини в Запоріжжі.)» , - зазначив блогер.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/terrorism/76091/

Следующая новость
Предыдущая новость

Превосходства микрокредита онлайн в Украине Как убрать сажевый фильтр в авто? Б/у сервера с запада Вчимо англійську швидко та ефективно Мужские зимние пуховики в Астане

Публикации