Бойовики віддали Україні вченого-релігієзнавця Ігоря Козловського

27.12.2017 19:14 0

Бойовики віддали Україні вченого-релігієзнавця Ігоря Козловського

На контрольному пункті пропуску під Горлівкою, але вже на території підконтрольній терористичному угрупуванню "ДНР", почався другий етап обміну полоненими.

Про це повідомляє кореспондент "Прямого". Серед звільнених українців — Ігор Козловський.

Зазначимо, майже два роки тому, 27 січня 2016 року, бойовиками "ДНР" в Донецьку був схоплений відомий вчений-релігієзнавець, викладач Донецького національного технічного університету Ігор Козловський.

Близько року він знаходився в СІЗО, потім був "засуджений" представниками незаконних формувань і відправлений в Горлівську колонію.

Після арешту вченого в Україні почалася широка інформаційна кампанія на підтримку його звільнення, організована родичами і колишніми студентами.

Ім'я Козловського згадав Петро Порошенко на Генасамблеї ООН 20 вересня 2017 року, розповідаючи про долі громадян України, які постраждали від російської агресії в Донбасі.

Звільнити Козловського закликали вчені, політики і діячі культури.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/terrorism/69532/

Следующая новость
Предыдущая новость

Оперативные услуги ритуальной компании в Москве Глава УГКЦ: "Коли переможемо гріх... переможемо несправедливого агресора" Дизайн интерьеров квартир и домов в Украине от Design Evolution Русский язык - самый привычный и самый сложный школьный предмет Микола Томенко: «Музей Мазепи з’явиться у лаврі за будь-яких обставин»

Публикации