Богослови з Українського католицького університету викладатимуть на Мальті

27.10.2017 12:48 3

Богослови з Українського католицького університету викладатимуть на Мальті

УКУ ще від початку своєї освітньої діяльності розбудовував та продовжує активно розвивати мережу контактів із закордонними організаціями та навчальними закладами у різних галузях – богослов’я, філософії, інших гуманітарних та соціальних наук. Зокрема, програма академічної мобільності між Українським католицьким університетом та Університетом Мальти діятиме 2016-17 та 2017-18 навчальних роках.
В Університеті Мальти навчаються студенти більш як із 90 країн світу. Щорічно дипломи випускників цього закладу отримують близько 3000 молодих людей. На сьогодні Університет має чотирнадцять факультетів, серед яких і богословський.
За словами диякона Романа Завійського, «на філософсько-богословському факультеті УКУ ми заохочуємо як викладачів, так і студентів використовувати можливості міжнародних стажувань, адже це чудова перспектива для академічного та особистісного, творчого, духовно-морального розвитку. І з кожним роком поле можливостей розширюється: від Португалії до Польщі, і від Швеції до Мальти».

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Аудиозаписи православных проповедей бесплатно онлайн Купив дизельный компрессор, вы будете на шаг впереди Археологи виявили на Львівщині сліди монастиря княжих часів Как правильно выбрать ортопедический матрас для ребенка в интернете Четки – часть духовного просвещения

Публикации