Богослови з Українського католицького університету викладатимуть на Мальті

27.10.2017 12:48 3

Богослови з Українського католицького університету викладатимуть на Мальті

УКУ ще від початку своєї освітньої діяльності розбудовував та продовжує активно розвивати мережу контактів із закордонними організаціями та навчальними закладами у різних галузях – богослов’я, філософії, інших гуманітарних та соціальних наук. Зокрема, програма академічної мобільності між Українським католицьким університетом та Університетом Мальти діятиме 2016-17 та 2017-18 навчальних роках.
В Університеті Мальти навчаються студенти більш як із 90 країн світу. Щорічно дипломи випускників цього закладу отримують близько 3000 молодих людей. На сьогодні Університет має чотирнадцять факультетів, серед яких і богословський.
За словами диякона Романа Завійського, «на філософсько-богословському факультеті УКУ ми заохочуємо як викладачів, так і студентів використовувати можливості міжнародних стажувань, адже це чудова перспектива для академічного та особистісного, творчого, духовно-морального розвитку. І з кожним роком поле можливостей розширюється: від Португалії до Польщі, і від Швеції до Мальти».

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Заказать нож для чистки овощей и фруктов Надгробия и похоронная атрибутика из гранита Купить лобовое стекло на любую модель Новини Квебеку: Верховний суд виступив на захист онлайн казино Что посмотреть в Керчи

Публикации