Близько 500 християн євангельської віри охрестилися у водах Дніпра

23.07.2018 12:44 18

Близько 500 християн євангельської віри охрестилися у водах Дніпра

У неділю, 22 липня, у водах Дніпра 500 християн євангельської віри отримали Таїнство Хрещення. Масове хрещення організували на честь святкування 1030-річчя хрещення Київської Русі, повідомляє Інформатор.

Служителі Церкви в білих шатах спустилися по сходах від Володимирського узвозу та помолилися біля пам'ятника Магдебурзькому праву. Там же встановили головну сцену свята. Перед присутніми виступили хор з оркестром, сольні виконавці та групи. Згодом священнослужителі та гості заходу попрямували через Пішохідний міст на Труханів острів. Там відбулося водне хрещення. Для безпеки на березі чергувала машина швидкої медичної допомоги та рятувальники. Також рятувальники на човні спостерігали за процесом у воді.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/religious_ceremonies/71903/

Следующая новость
Предыдущая новость

LuckyDuckCasino - онлайн портал с игровыми слотами высоко качества Виды отчетов по практике: студентам на заметку В Харькове христиане передали госпиталю 400 кг медицинских материалов для раненых бойцов В УАПЦ кажуть, що продали не монастир, а лише частину комплексу Червоногородського замку Скачать спокойную музыку для фона

Публикации