Близько двох мільйонів людей у світі стали біженцями цього року, серед них мусульмани-рохінджа

03.10.2017 13:04 6

Близько двох мільйонів людей у світі стали біженцями цього року, серед них мусульмани-рохінджа

З початку цього року більше 2 мільйонів людей в світі стали біженцями. Про це заявив Верховний комісар Організації Об'єднаних Націй у справах біженців Філіппо Гранді напередодні у Женеві, передає УНН з посиланням на Reuters.

"Станом на сьогодні з початку 2017 року понад 2 мільйони людей залишили свої країни як біженці", - зазначив Ф.Гранді.

Серед них - 650 тисяч з Південного Судану та 500 тисяч мусульман-рохінджа, які протягом останніх п'яти тижнів тікали від насильства з М'янми до Бангладешу, відзначив Ф.Гранді.

За його словами, "закриті кордони", обмеження на в'їзд, обмеження під час надання притулку, випадки утримання біженців в жахливих умовах стали частішими.

Комісар ООН заявив також про скорочення кількості місць для утримання біженців.

"Проблема, що викликає серйозне занепокоєння, передбачає, що в цьому році буде доступно менше 100 тисяч місць для переселення біженців - це на 43% менше, ніж 2016 року", - сказав він.

Нагадаємо, в ООН заявили, що кількість мусульман-рохінджа, що втекли з М'янми в Бангладеш в результаті масових зіткнень, перевищила 500 тис. осіб.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/68474/

Следующая новость
Предыдущая новость

Анонимная помощь от зависимостей Стабилизированный мох из Норвегии На берегу Киевского водохранилища пройдет христианский палаточный лагерь Священики УПЦ освятили місце під пам’ятник десантникам Один из популярных игровых порталов с видеослотами

Публикации