Блаженного Миколая Чарнецького проголосили покровителем Коломийської єпархії УГКЦ

30.10.2019 9:21 3

Блаженного Миколая Чарнецького проголосили покровителем Коломийської єпархії УГКЦ

У катедральному соборі Преображення Христового Коломиї 27 жовтня під час Богослужіння блаженного священномученика Миколая Чарнецького проголошено покровителем єпархії.

Про це повідомляє сайт Коломийської єпархії УГКЦ,

Після Літургії було зачитано Декрет, за яким блаженного Миколая Чарнецького проголосили покровителем Коломийської єпархії.

Звертаючись зі словом проповіді, владика Василій Івасюк закликав пристуніх дотримуватися Божих чеснот і не приносити жертви дияволу своїми гріхами.

Згодом відбувся обхід з іконою Миколая Чарнецького, якою владика Василій поблагословив місто на чотири сторони світу. У храмі кожен зміг прикластися до ікони, в якій вміщено чудотворні мощі блаженного.

Блаженний священномученик за віру Христову Миколай народився у с. Семаківці Городенківського району.

27 червня 2013 року в рідному селі Миколая Чарнецького, єпископ Коломийський здійснив освячення храму на його честь і започаткував паломництво.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/religious_ceremonies/77597/

Следующая новость
Предыдущая новость

Велпатасвир в составе индийских препаратов помогает в борьбе с ВГС всех генотипов В последний путь с достоинством Le Figaro: Папа Франциск може відвідати Росію, яку оминав через війну в Україні Сім’ї учасників АТО пройшли реабілітацію в монастирі УГКЦ Играть на лучшие игральных автоматах 777 на сайте онлайн казино Azino 777

Публикации