Бачення та сприйняття ідеї Київської Церкви сьогодні експерти обговорюють на семінарі у Києві

23.05.2019 3:05 0

Бачення та сприйняття ідеї Київської Церкви сьогодні експерти обговорюють на семінарі у Києві

22 травня у Національному заповіднику «Софія Київська» відбудеться семінар Українського християнського академічного товариства «Ідея Київської Церкви: візія і рецепція». Захід проводиться в межах XІІ Екуменічного соціального тижня «Відповідальність VS Популізм”, який від 21 до 22 травня 2019 буде відбуватись у cтолиці.

Час проведення: о 15.00-18.00.

Місце проведення: Національний заповідник «Софія Київська»(Будинок митрополита, вул. Володимирська, 24).

Про це РІСУ повідомили організатори форуму – Інститут екуменічних студій Українського католицького університету (Львів).

Співорганізатори Форуму: Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Департамент культури виконавчого органу Київської міської ради, Інститут релігійних наук святого Томи Аквінського, Відкритий православний університет святої Софії-Премудрості.

форуи1.jpgУкраїнське християнське академічне товариство є відкритим для науковців усіх представлених в Україні християнських традицій. Товариство покликане до роздумів над призначенням Київської Церкви, питанням, котре досі є маловивченим в Україні та світі. Самобутність Київської Церкви полягає у збереженні живої традиції, незважаючи на болісні історичні обставини та на конфесійні поділи модерної епохи.

«Для цьогорічного семінару ми пропонуємо тему: «Ідея Київської Церкви: візія і рецепція» і хотіли би розглянути еклезіальні та літургійні традиції, історіографічні проблеми та екуменічну перспективу Київської Церкви», - зазначає відповідальний секретар Українського християнського академічного товариства Тарас Дмитрик.

Участь у всіх заходах Форуму безкоштовна. Деталі на сайті http://www.ecumenicalstudies.org.ua

форум_2.jpgЕкуменічний соціальний тиждень (ЕСТ) – Всеукраїнський суспільний форум, який прагне об’єднати ресурси громади, влади, соціальних організацій, Церков, ЗМІ та освітян навколо вирішення актуальних проблем суспільства, базуючись на загальнолюдських цінностях та Соціальній доктрині Церкви, стимулюючи екуменічний діалог у соціальній сфері.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/conferences/75899/

Следующая новость
Предыдущая новость

Где купить готовый сейф или заказать его изготовление Глава УГКЦ: "Коли переможемо гріх... переможемо несправедливого агресора" Экскурсия по Санкт-Петербургу. Старейшие храмы Питера. Онлайн кредитование от компании Shvidkokredit Реле напряжения, защита электроприборов.

Публикации