Баптистським пасторам забороняють в’їзд у “ДНР”

04.10.2017 16:30 0

Баптистським пасторам забороняють в’їзд у “ДНР”

20 вересня Михайло Нагірняк, пастор єнакієвської церкви “Голгофа”, заступник голови Донецького обласного об’єднання церков ЄХБ не зміг потрапити додому у м. Єнакієве через заборону в’їзду. Пастора не впустили на територію, що підконтрольна "ДНР" без жодних на те пояснень.
Така ж ситуація склалася 24 серпня з пастором іншої церкви у м. Єнакієве – Олександром Нагірняком. 20 вересня Михайла Нагірняка затримали на блокпосту ДНР і оголосили: “Рішенням Міністерства державної безпеки ДНР вам заборонено в’їзд у ДНР”. Спроби з’ясувати причину такого рішення залишилися без відповіді.
Баптисти Донеччини просять молитися про помісну церкву ЄХБ м. Єнакієве і її пастора Михайла Нагірняка. Також постійної молитовної підтримки потребують християни, що проживають у зоні конфлікту, "де поруч із порушенням свободи совісті та релігії порушені й інші загальноприйняті у демократичному світі фундаментальні права і свободи", пише сайт баптистів України.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Казино, в котором лучшие условия для игры! У храмах УПЦ КП відбувся флешмоб «Соборне многоліття», присвячний 95-й річниці Собору УАПЦ Вагонка из ольхи, сосны и липы в любых объемах с быстрой доставкой Окупаційний "голова" Криму привітав кримського митрополита УПЦ з 25-річчям служіння Купить трафик на сайт

Публикации