Баптисти у Луцьку обговорювали інтимні стосунки подружніх пар

16.05.2018 11:35 6

Баптисти у Луцьку обговорювали інтимні стосунки подружніх пар

Свій виклад спікер побудував на біблійній книзі Пісня над піснями. Автор книги, яким є сам цар Соломон, дуже своєрідно описує палке кохання до своєї дружини, акцентуючи увагу на романтиці, залицяннях, пестощах та еротиці.
Як зазначає сайт баптистів України, секс − це не щось ганебне чи непристойне. Любомир Матвеєв переконаний, що секс створений Богом для фізичного та емоційного задоволення чоловіка та жінки в сім’ї і, звісно, для продовження роду. Бог сформував людину такою, як вона є, і в тому числі Він створив її інтимні органи, − відмітив спікер. Секс, згідно з Біблією, означає зосередитись на тому, щоб більше віддати, а не щоб більше отримати.
На заході зазначалося, що секс у шлюбі − це хороше пальне, цемент, ліки, насолода, необхідність, але це не лише обійми, жага, інтим, а й розмова до, під час та опісля. Вербальне спілкування з використанням ніжностей − невід’ємний елемент інтимних стосунків у сім’ї.

Баптисти у Луцьку обговорювали інтимні стосунки подружніх пар
Спікер переконаний, що головним сексуальним органом людини є голова. Повага, спільні інтереси, цінування один одного, як складові шлюбу, настільки ж важливі, як і інтимні стосунки.
Насамкінець спікер сказав: «Є одна невиліковна хвороба, на яку варто «захворіти» кожному, − це кохання». Він побажав подружнім парам кохати і не давати один одному згаснути.
Крім особливої теми зустрічі, усі присутні насолоджувалися джазовою музикою від Сергія Рибака.
Співорганізатор Клубу успішних сімей Альона Юхимчук підбила підсумки другого сезону та пообіцяла, що наступний сезон буде не менш цікавим і захоплюючим. Закінчилась зустріч запрошенням на Фестиваль сім’ї, який відбудеться у Луцьку 28 травня з 13:00 до 20:00 в Центральному парку ім. Лесі Українки.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Заказать грузоперевозки от надежного перевозчика Купить зажигалку зиппо на bird.in.ua Справки формы 027 у Христианские иконы по доступным ценам Профессиональная организация безопасности в Киеве

Публикации