Баптисти організували на Волині відпочинок для людей з інвалідністю

17.08.2018 14:09 0

Баптисти організували на Волині відпочинок для людей з інвалідністю

Уже кілька років поспіль євангельська церква «Фіміам» проводить таборування для людей з фізичною неповносправністю. Цьогорічна табірна програма занурила відпочиваючих в старозавітну історію життя біблійного героя Йосипа та дала можливість відчути колорит тодішнього життя єврейського народу.
Команда зі служіння людям з інвалідністю протягом року готувалася до проведення табору, а люди з інвалідністю весь рік мріяли потрапити у цю атмосферу. Учасниками дійства стали жителі Луцька та кількох районів Волинської області, а також з Тернополя та Рівного.

Баптисти організували на Волині відпочинок для людей з інвалідністю

Для кращої комунікації та комфорту відпочиваючі та їхні помічники відразу сформувались у 6 груп: чотири чоловічих і дві жіночих. Найважливішою частиною програми було щоденне біблійне навчання, яке проходило в цих групах. На прикладі життя Йосипа учасники мали можливість роздумувати про заздрість, випробування, успіх, гріх, прощення. Важлива істина, на якій акцентували увагу – довіра Богу у всіх обставинах життя.
Щовечора біля вогнища разом з християнськими музичними виконавцями відпочиваючі прославляли Бога в піснях, переглядали фото за день, спілкувалися. Кожна з груп представляла свою команду у постановках з життя Йосипа.
Коли цьому сприяла погода, тиждень видався дощовим, усі охочі мали можливість поїхати на Мале Згоранське озеро. Людей з інвалідністю катали на надувних човнах, дехто купався, інші просто спілкувалися, милуючись краєвидом та насолоджуючись ароматом хвойного лісу.

Баптисти організували на Волині відпочинок для людей з інвалідністю

Ще однією цікавинкою табору був спа-салон. Волонтери влаштували справжнє перевтілення для кожного, хто скористався послугами перукаря, косметолога та візажиста.
Від’їжджаючи, люди зі сльозами вдячності прощалися до наступної зустрічі. З їхніх слів, це був прекрасний час, проведений разом, який їм подарував Господь.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

На аукціоні продають церкву УПЦ Где можно заказать курсовую работу Модули Opencart Плагины Шаблоны для вашего сайта На круглому столі в СБУ священик УПЦ КП говорив про загрози від УПЦ (МП) Диякон УПЦ КП проведе для дітей з особливими потребами концерт «Клавішний Спас»

Публикации