Баптисти організували на Волині відпочинок для людей з інвалідністю

17.08.2018 14:09 0

Баптисти організували на Волині відпочинок для людей з інвалідністю

Уже кілька років поспіль євангельська церква «Фіміам» проводить таборування для людей з фізичною неповносправністю. Цьогорічна табірна програма занурила відпочиваючих в старозавітну історію життя біблійного героя Йосипа та дала можливість відчути колорит тодішнього життя єврейського народу.
Команда зі служіння людям з інвалідністю протягом року готувалася до проведення табору, а люди з інвалідністю весь рік мріяли потрапити у цю атмосферу. Учасниками дійства стали жителі Луцька та кількох районів Волинської області, а також з Тернополя та Рівного.

Баптисти організували на Волині відпочинок для людей з інвалідністю

Для кращої комунікації та комфорту відпочиваючі та їхні помічники відразу сформувались у 6 груп: чотири чоловічих і дві жіночих. Найважливішою частиною програми було щоденне біблійне навчання, яке проходило в цих групах. На прикладі життя Йосипа учасники мали можливість роздумувати про заздрість, випробування, успіх, гріх, прощення. Важлива істина, на якій акцентували увагу – довіра Богу у всіх обставинах життя.
Щовечора біля вогнища разом з християнськими музичними виконавцями відпочиваючі прославляли Бога в піснях, переглядали фото за день, спілкувалися. Кожна з груп представляла свою команду у постановках з життя Йосипа.
Коли цьому сприяла погода, тиждень видався дощовим, усі охочі мали можливість поїхати на Мале Згоранське озеро. Людей з інвалідністю катали на надувних човнах, дехто купався, інші просто спілкувалися, милуючись краєвидом та насолоджуючись ароматом хвойного лісу.

Баптисти організували на Волині відпочинок для людей з інвалідністю

Ще однією цікавинкою табору був спа-салон. Волонтери влаштували справжнє перевтілення для кожного, хто скористався послугами перукаря, косметолога та візажиста.
Від’їжджаючи, люди зі сльозами вдячності прощалися до наступної зустрічі. З їхніх слів, це був прекрасний час, проведений разом, який їм подарував Господь.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Как заставить машину с дизельным двигателем работать зимой Протестанты реализовали в Славянске социально-евангельский проект «Сильное поколение» Дитячий одяг на всі сезони Честность игрового процесса в слоте Sun of Egypt: гарантия рандомности и предсказуемости Казино, в котором лучшие условия для игры!

Публикации