Баптисти зібрали наймасштабніший за роки незалежної України фестиваль молоді

23.08.2018 17:03 3

Баптисти зібрали наймасштабніший за роки незалежної України фестиваль молоді

Шляхом спілкування, навчання та спільного прославлення Бога організатори заходу хотіли об’єднати християнську молодь з усієї України, розповів керівник молодіжного служіння ВСЦ ЄХБ Роман Кравчук.
Вік, соціальний статус та інтереси молодих людей були різними. Кожен ранок і вечір учасники збирались разом біля основної сцени, аби співати, молитись і слухати цікавих гостей. Серед них голова Союзу церков ЄХБ Валерій Антонюк, пастор рівненської церкви «Благодать» Андрій Корнійчук, пастор київської церкви «Храм миру» Володимир Омельчук, керівник комітету «Сімейне служіння» Станіслав Грунтковський, координатор ініціативи «Місія Євразія» Денис Гореньков та секретар РНБО Олександр Турчинов, який мав не лише особливе звернення для молоді, базоване на тексті з Писання, а й подарунок для кожного учасника конгресу.

Баптисти зібрали наймасштабніший за роки незалежної України фестиваль молоді

Щоденно проходили навчальні семінари, на яких молодь почула, як будувати особисті глибокі стосунки з Богом. Працювало «креативне містечко», в якому професіонали різних сфер проводили майстер-класи і навчання. Театр-школа «Гальорка» кожного дня навчали сценічному руху та мові, акторському мистецтву і драматургії, сценографії та хореографії. Серед майстер-класів були і такі, як розвиток власного бізнесу, служіння людям через спорт; народний депутат Павло Унгурян розповів про те, як бути політиком-християнином.
Крім того, щоденно юнаки і дівчата брали участь в турнірах з волейболу, футболу, флорболу і спайкболу.
16 серпня в рамках конгресу відбувся «День благовістя» за організації студентського руху Campus Ukraine та Спілки студентів християн. Двісті п’ятдесят молодих людей виїхало в Одесу та сусідні села, щоб розказувати людям про Бога та Біблію. Можливість поїхати для благовістя була у кожного учасника конгресу, для цього всі бажаючи реєструвались та проходили дводенне навчання, яке проводили організації Campus Ukraine і ССХ України. Місіонери вивчали основи благовістя та практикувались в різних методах поширення Євангелія.

Баптисти зібрали наймасштабніший за роки незалежної України фестиваль молоді

Також частина учасників «Дня благовістя» вирушили до 65 будинків соціально незахищених сімей. Соціальні служби Одеси та села Фонтанки надали адреси, за якими і вирушили учасники конгресу. Для таких сімей придбали необхідні продукти.
Однією з улюблених частин конгресу для учасників стала музична програма. Щодня на основній сцені виступали групи та співаки з різних міст та країн. Серед них і учасниця талант-шоу «Голос країни» Брія Блессінг, і переможець «Голосу країни» Антон Копитін і співак з Білорусі Олександр Патліс, українські виконавиці Дарина Кожанжи та Анна Кіндзерська. А також гурти «Квант», «Сіон», «Братська рада», «Пірс», «Благодать».

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Как выбрать кроссовки для повседневной носки? Строительство бассейнов под заказ Автогражданка в электронном виде Мятежный епископ УПЦ был "отравлен и ждал смерти", но "чудом исцелился" Кухонная мебель из натурального дерева

Публикации