Баптисти занепокоєні закриттям релігійних програм в різних областях України

23.01.2018 20:43 21

Баптисти занепокоєні закриттям релігійних програм в різних областях України

«Всеукраїнський союз церков євангельських християн-баптистів висловлює занепокоєння з приводу заборони християнських теле- і радіопрограм. Зокрема, звертаємо увагу на припинення подальшої трансляції телепрограми «Вічне» на UA:Першому національному каналі.
Поруч із цим тенденція системного закриття теле- і радіопрограм релігійного та духовно-етичного напряму спостерігається у багатьох регіонах України. Приміром, нещодавно закрили програму «Голос вічної любові» на Хмельниччині, що транслювалася упродовж 25-ти років. Також закрили дитячу християнську радіопередачу «Зерна правди» у м. Рівному, що звучала упродовж 13 років у п’яти областях України», - йдеться у повідомленні.
Валерій Антонюк, голова ВСЦ ЄХБ зазначає: «Євангельсько-баптистське братство стурбоване вимушеним закриттям теле- і радіопрограм духовного та релігійного спрямування. Заохочую усіх до молитви, аби влада на місцях сприяла поширенню Слова Божого у нашій країні».

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Кроссовки-сороконожки Рискуйте и получайте множество призов Большой выбор качественных пластиковых окон в Запорожье Капи на зуби або металеві брекети: що обрати? Каталог автоматов от казино СлотоКинг

Публикации