Баптисти занепокоєні закриттям релігійних програм у різних областях України

25.01.2018 12:53 6

Баптисти занепокоєні закриттям релігійних програм у різних областях України

Прес-служба Всеукраїнського Союзу Церков євангельських християн-баптистів (ВСЦ ЄХБ) оприлюднила повідомлення про тенденцію до "примусового закриття релігійних програм" у регіонах країни, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт баптистів України.

«Всеукраїнський союз церков євангельських християн-баптистів висловлює занепокоєння з приводу заборони християнських теле- і радіопрограм. Зокрема, звертаємо увагу на припинення подальшої трансляції телепрограми «Вічне» на UA:Першому національному каналі.

Поруч із цим тенденція системного закриття теле- і радіопрограм релігійного та духовно-етичного напряму спостерігається у багатьох регіонах України. Приміром, нещодавно закрили програму «Голос вічної любові» на Хмельниччині, що транслювалася упродовж 25-ти років. Також закрили дитячу християнську радіопередачу «Зерна правди» у м. Рівному, що звучала упродовж 13 років у п’яти областях України», - йдеться у повідомленні.

Валерій Антонюк, голова ВСЦ ЄХБ зазначає: «Євангельсько-баптистське братство стурбоване вимушеним закриттям теле- і радіопрограм духовного та релігійного спрямування. Заохочую усіх до молитви, аби влада на місцях сприяла поширенню Слова Божого у нашій країні».

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/religion_in_massmedia/69841/

Следующая новость
Предыдущая новость

Как играть в казино Джокер Тест ДНК по отцовской линии Священник УПЦ в Крыму просит оккупационные власти открыть нудистский пляж Аренда светового оборудования для праздников Гранитные памятники и изделия декора в Киеве от производителя

Публикации