Балух голодує 37-й день у російській в'язниці: до нього не пустили архиєпископа УПЦ КП

25.04.2018 19:29 0

Балух голодує 37-й день у російській в'язниці: до нього не пустили архиєпископа УПЦ КП

23 квітня в кримському СІЗО до політв'язня Володимира Балуха не пустили громадського захисника архиєпископа Сімферопольського і Кримського Климента.

Український активіст голодує 37-день у російській в'язниці окупованого Криму, повідомила Кримська правозахисна група на своїй сторінці у Facebook.

"У захисника попросили постанову (ухвалу) суду окремим документом. При цьому у владики Климента не прийняли виписку судового засідання, на якому "Роздольненський районний суд" задовольнив клопотання адвоката засудженого українця про включення в процес Климента як громадського захисника Балуха", - йдеться у повідомленні.

Володимир Балух голодує із 19 березня 2018-го, оголосив безстрокове голодування після винесення йому несправедливого і незаконного вироку у сфабрикованій проти нього кримінальній справі.

В окупованому Криму адміністрація СІЗО Сімферополя вирішила перемістити політв'язня Володимира Балуха в карцер. Активіст 20 квітня повідомив про це своєму адвокатові. Про це повідомляє Gazeta.ua.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/faith_and_weapon/70931/

Следующая новость
Предыдущая новость

Єпископ УПЦ КП відвідав відділ прикордонної служби на кордоні з Білоруссю Джокер Казино – неперевершений ресурс для розваг Большую серебряную ханукию в Днепре измерили для «Книги рекордов Гиннесса» Где найти лучший отдых в Одессе Зачем ставят свечи в храмах?

Публикации