Бабуся з Волині зв`язала шарфи для Епіфанія та інших владик ПЦУ

05.07.2019 7:24 3

Бабуся з Волині зв`язала шарфи для Епіфанія та інших владик ПЦУ

Жителька Волинської області 86-річна волинянка Марія Мостепанюк в’яже шарфи та дарує їх архієреям та священникам ПЦУ.

Віднедавна шарф від волинянки зігріватиме і Предстоятеля ПЦУ, митрополита Епіфанія, - повідомляє ВолиньПост з посиланням на «Волинь UA».

Почесна місія передати подарунок предстоятелю ПЦУ випала отцю Віктору (Мартиненку), який зустрівся з митрополитом Епіфанієм минулих вихідних у Берестечку.

Ще раніше шарфи від волинянки отримали митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр (Драбинко), єпископ Володимир-Волинський та Турійський Матфей, голова київської Ставропігії - постійного представництва Константинопольської православної церкви отець Михаїл (Аніщенко) та багато священників.

За словами отця Віктора, кожен вузлик шалика – з молитвою, адже пані Марія лише з Божим словом на устах сідає за в’язання.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/76388/

Следующая новость
Предыдущая новость

Очередные попытки правительства Швейцарии взяться за игорный онлайн бизнес «Эстерсунд»: Восстание скромного шведского клуба из Зимнего города В УГКЦ вперше відбувається літня школа лідерів мирянських спільнот і рухів Глава УГКЦ відвідав скаутський табір і закликав молодь и церкву "разом працювати і йти в ногу" Данилюк пояснил, почему закон про легализацию настолько долго лежит в Раде

Публикации