Бабуся з Волині зв`язала шарфи для Епіфанія та інших владик ПЦУ

05.07.2019 7:24 3

Бабуся з Волині зв`язала шарфи для Епіфанія та інших владик ПЦУ

Жителька Волинської області 86-річна волинянка Марія Мостепанюк в’яже шарфи та дарує їх архієреям та священникам ПЦУ.

Віднедавна шарф від волинянки зігріватиме і Предстоятеля ПЦУ, митрополита Епіфанія, - повідомляє ВолиньПост з посиланням на «Волинь UA».

Почесна місія передати подарунок предстоятелю ПЦУ випала отцю Віктору (Мартиненку), який зустрівся з митрополитом Епіфанієм минулих вихідних у Берестечку.

Ще раніше шарфи від волинянки отримали митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр (Драбинко), єпископ Володимир-Волинський та Турійський Матфей, голова київської Ставропігії - постійного представництва Константинопольської православної церкви отець Михаїл (Аніщенко) та багато священників.

За словами отця Віктора, кожен вузлик шалика – з молитвою, адже пані Марія лише з Божим словом на устах сідає за в’язання.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/76388/

Следующая новость
Предыдущая новость

Еврейская шакшука на завтрак - это то, что от вас точно не будут ждать ваши близкие Как обезопасить дом от взлома Рыба под маринадом классический рецепт минтай Авиабилет может быть не таким, уж дорогим, как вы думаете Играть на лучшие игральных слотах на сайте игрового клуба Cyberpunc

Публикации