Бабуся викрала онуку з релігійних міркувань

10.11.2017 13:05 0

Бабуся викрала онуку з релігійних міркувань

Зниклі без вісти 54-річна мешканка Миколаєва Людмила Соколова та її чотирирічна внучка Софія знайшлися в місті Каховка Херсонської області.

Як повідомляла прес-служба ГУ Нацполіції в Миколаївській області, жінка з дитиною зникли орієнтовно 4 листопада опівдні, пишуть Новини Луцька.

Зі слів батька дівчинки, у цей день близько 12:00 він привів доньку до своєї матері на вихідні погостювати та, за домовленістю, повинен був забрати у понеділок. Але прийшовши в обумовлений час, виявив, що жінка з дитиною зникли.

Якийсь час їх місцезнаходження залишалося невідомим. Мобільний зв’язок з жінкою був відсутній. Наразі дитину везуть батькам.

За словами матері дівчинки, мотив бабусі до такого вчинку міг бути пов’язаний з тим, що вона не хотіла, аби молода родина ходила до церкви Київського Патріархату.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/scandals/68944/

Следующая новость
Предыдущая новость

Все, что вам нужно для рукоделия Видання про священиків з родини Гузарів презентували в Коломиї В Киевской обладминистрации открыта фотовыставка «Кое-что общее», разбивающая религиозные стереотипы Le Figaro: Папа Франциск може відвідати Росію, яку оминав через війну в Україні Основы ремонта домашней электроники

Публикации