Архієпископ УПЦ обговорив з міським головою Фастова спільні акції та їх висвітлення в медіа-просторі

25.01.2018 12:53 141

Архієпископ УПЦ обговорив з міським головою Фастова спільні акції та їх висвітлення в медіа-просторі

Владику супроводжували благочинний Фастівського благочиння архімандрит Онисим (Бала), благочинний Бишівського благочиння архімандрит Філарет (Єгоров), настоятель храму Покрови Пресвятої Богородиці міста Фастів протоієрей Анатолій Кіріакідіс.
Зустріч відбулася в робочому кабінеті очільника фастівської громади в приміщенні міської ради.
Захід відбувся з огляду на те, що з січня 2018 року Фастівське благочиння, яке територіально охоплює місто Фастів та район, включене до складу Макарівського вікаріатства.
Владика Іларій привітав фастівського міського голову з різдвяними святами та подарував ікону Різдва Христового.
"У ході розмови пан Нетяжук зазначив, що міська рада депутатів щиро вітає продовження співпраці зі священнослужителями Української Православної Церкви", - пише сайт УПЦ (МП).
Архімандрит Філарет (Єгоров), який відповідає за соціальні проекти в Макарівському вікаріатстві, розповів про існуючі напрацювання та проекти. Зокрема, було зазначено, що працюють щорічні літні табори-поселення для дітей убитих і поранених українських військовослужбовців, дітей з сімей вимушених переселенців зі сходу України та для дітей і підлітків з проблемних сімей.
Архієпископ Іларій підкреслив, що Макарівське вікаріатство готове допомагати дітям з подібних сімей, які мешкають у Фастові, та залучити їх до своїх регулярних соціально-благодійних проектів.
Про готовність до участі в подібній співпраці говорили й архімандрит Онисим і протоієрей Анатолій.
Міський голова Фастова зазначив, що спільні труди є суттєвим внеском у розбудову соборної та єдиної України.
Було обговорено питання щодо духовного вшанування свят у давньому козацькому місті Фастів. Мер особливо підкреслив важливість ролі у соціальному житті громади Свято-Покровського храму, який був збудований полковником фастівської козацької сотні Семеном Палієм у XVIII сторіччі.
Також мова йшла про висвітлення акцій УПЦ (МП) та працівників соціальних органів Фастова в медіа-просторі. Сторони відзначили, що важливим елементом роботи є максимальна взаємодія, спрямована на міжконфесійний мир у фастівському регіоні та неприпустимість ворожнечі на релігійному ґрунті.
Наприкінці зустрічі очільник територіальної громади подякував священнослужителям за духовну та соціально-благодійну роботу, яку вони проводять, і висловив надію на подальшу плідну співпрацю.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Критерии выбора люстр Оригинальные изделия Adidas Працівники ювенальної поліції влаштували свято дітям молодіжного табору Мукачівської єпархії УПЦ Популярные молодёжные бренды: принт на одежде Streetwear Вывод из запоя в Москве

Публикации