Архієпископ УПЦ КП вибачився за агресивний тон дискусії свого священика щодо відкриття парафії УГКЦ

27.08.2018 18:43 3

Архієпископ УПЦ КП вибачився за агресивний тон дискусії свого священика щодо відкриття парафії УГКЦ

Клірик Чернігівської єпархії ієромонах Нестор (Назаров) у зв‘язку з повідомленням про відкриття парафії УГКЦ в м. Мена зробив коментарі на своїй сторінці у «Фейсбук», а також взяв участь у подальшій дискусії.
"Емоційність, тон і вислови, вжиті ним при цьому, є неприйнятними, особливо коли йдеться про священика і ченця, — зазначає архієпископ Євстратій. — У зв‘язку з цим ієромонаху Нестору (Назарову) мною були зроблені зауваження як щодо конкретної дискусії, так і щодо в цілому його активності у мережі «Фейсбук». Ієромонах Нестор пообіцяв принести вибачення за особисті образи, яких завдав своїми висловлюваннями та у подальшому утриматися від дискусії на тему, в якій він не здатен був виявити стриманість і поміркованість".
Архієпископ Євстратій від імені єпархії приніс вибачення за поведінку священика: "Хоча вислови ієромонаха Нестора зроблені були ним приватно на своїй сторінці та не відображають позиції Чернігівської єпархії УПЦ Київського Патріархату, вважаю за необхідне від себе особисто та від імені єпархії також принести вибачення всім, хто був ображений у зв‘язку зі згаданими дописами. Наша Церква і єпархія цінують порозуміння та співпрацю, які встановилися між УПЦ КП та УГКЦ, тому сподіваємося, що подібні прикрі інциденти не зможуть на них негативно вплинути".
Також він засвідчив, що "жодних погроз на адресу вірних УГКЦ в Мені чи будь-де на території Чернігівської єпархії від нашої Церкви нема і не може бути".

Нагадаємо, що днями у Білій Церкві на Київщині група осіб розгромила місце для будівництва храму УГКЦ.

Фото psychologos.ru

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Сильные впечатления оставляет игра в казино Кинг Официальный дилер Тайота в Киеве Самое дешевое такси в Киеве Агресія після вживання алкоголю: причини Ресурс Слототоп и его преимущества

Публикации