Архієпископ УПЦ закликав до покаяння учасників нападу на ромів

05.07.2018 13:23 3

Архієпископ УПЦ закликав до покаяння учасників нападу на ромів

Владика Філарет зазначає, що Україна декларує європейський курс, який передбачає цінність кожної особистості, її свободу, традицію і релігію, відтак злочин, який стався на околицях Львова він назвав "нелюдським і кричущим". У коментарі з цього приводу йдеться:

"З глибоким жалем і занепокоєнням прозвучала в серцях християн новина про ряд нападів на табори ромів, що відбулися нещодавно в Україні. Особливим чином нелюдським і кричущим став напад 23 червня у Львові, результатом якого стала насильницька смерть молодого юнака. Найжахливішим фактом цього страшного випадку є те, що звірством займаються зовсім юні, неповнолітні представники сучасної молоді, які сповідують не фундаментальні християнські цінності, а власну шовіністичну агресивну ідею.
Напад на ромів – ознака глибокого морального занепаду всього сучасного суспільства, коли ціна життя нівелюється по відношенню до сумнівних, небезпечних ідеологій, котрі замінили головні людинотворчі моральні цінності. Наша Держава декларує європейський курс, який передбачає цінність кожної особистості, її свободу, традицію і релігію. В реальності ж, ми бачимо розвертання в свідомості людей, а особливо молоді, цінностей, які суперечать християнській і загальнолюдській моралі поваги один до одного.
Однозначно засуджуємо вчинок тих, хто ставить свою ідеологію вище за життя людини, її права та повагу до особистості. Закликаємо винуватців цих злочинів до покаяння, хай ваша свідомість знайде правду, яку ви нібито шукаєте у хибних ідеях та течіях, у Христі Ісусі та його Благовісті, що вчить любити ближнього. Молимося про упокоєння душі раба Божого Давида, та скоріше одужання всіх потерпілих від агресії своїх співвітчизників".

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Космолот онлайн — лотоматы и живое казино Новинки кино 2018 года в онлайн кинотеатрах Каталог футболок с огромным списком рисунков Игровые автоматы Super Slots для начинающих и профессионалов Огромный выбор чехлов для Xiaomi Redmi Note 4 и не только

Публикации