Архієпископ УГКЦ очолив похорон останків 134 жертв НКВС в Івано-Франківську

26.03.2018 15:24 6

Архієпископ УГКЦ очолив похорон останків 134 жертв НКВС в Івано-Франківську

Похорон очолив архієпископ і митрополит Івано-Франківський Володимир (Війтишин) у співслужінні з єпископом Коломийським Василем (Івасюком), єпископом Чернівецьким Йосафатом (Мощичем) і чисельним духовенством.
На перепоховання з'їхалися люди з усіх частин Прикарпаття, представники громадських організацій, влади міста та області.
На площі перед церквою у вигляді хреста розклали труни з віднайденими останками. Не стримуючи сліз, люди оглядали потрощені кістки, дірки від куль у черепах. За словами директора КП "Пам'ять" Василя Тимківа, серед жертв знайшли двох дітей. Після чину похорону труни з останками під звуки оркестру і трембіт поховали в братській могилі.
«Дякую всім присутнім, що сьогодні прийшли до Меморіального комплексу "Дем'янів Лаз", аби вшанувати наших братів та сестер, котрі постраждали від нещадного терору комуністичного режиму. Ці люди були забутими внаслідок певних обставин, проте знаємо, що Господь пам'ятає кожного», - зазначив митрополит Володимир.
Як зауважив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, сьогодні в українських містах і селах лежать ще сотні українців, які так і не отримали належного пошанування.
Вшанувати пам'ять невинно закатованих приїхав і відповідальний секретар державної міжвідомчої комісії у справах увічнення пам'яті учасників АТО, жертв війни та політичних репресій Святослав Шеремета.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Где купить бутсы в Киеве? Стулья для столовой Б/у сервера с запада Карпатська єпархія УАПЦ: "Лицарський орден св. Костянтина і Олени" належить не до масонів, а до Православної Церкви Чеських земель і Словаччини Казино Вулкан 777 приглашает геймеров протестировать новые автоматы

Публикации