Архієпископ УАПЦ освятив у Житомирі пам'ятник Олегу Ольжичу

01.11.2017 20:56 6

Архієпископ УАПЦ освятив у Житомирі пам'ятник Олегу Ольжичу

До знакової події для міста долучився голова Житомирської ОДА Ігор Гундич, голова обласної ради Володимир Ширма, міський голова Сергій Сухомлин, депутати міської та обласної рад, а також громадськість і політичні діячі та представники міжхристиянської ради Церков м. Житомира та області
Міський голова Сергій Сухомлин зазначив, що Олег Ольжич став однією з найяскравіших постатей 20-го століття в історії сучасної України: «У радянські часи ім’я житомирянина Олега Кандиби (Ольжича) було під жорстоким "табу". Без цієї людини неможливо уявити культурне та політичне життя української нації. Ольжич став символом національно-визвольного руху періоду Другої світової війни. Надзвичайно приємно, що перший пам’ятник Ольжичу з’явився саме у Житомирі».
Після відкриття пам’ятника відбулося його освячення, яке звершив архієпископ Житомирський і Поліський Володимир, ієрарх УАПЦ, у співслужінні духовенства різних конфесій.
Присутні вшанували пам’ять Олега Ольжича та поклали до пам’ятника квіти.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Поляки відреставрують низку архітектурних пам’яток Львова Печное отопление для дома или дачи Телеканал ICTV снял фильм о главе УПЦ КП Сайт о неопознанном и неизведанном На сайте Луганского университета УПЦ висит благодарность за "огромный вклад в дело победы нашей армии над ненавистной хунтой"

Публикации