Архієпископ УАПЦ освятив каплицю при Житомирській дитячій лікарні

15.11.2018 21:49 3

Архієпископ УАПЦ освятив каплицю при Житомирській дитячій лікарні

За богослужінням молилися священики Житомирської єпархії. Духовне дійство зібрало чимало мешканців Житомира та Житомирської області. Звершувати богослужіння та таїнства в лікарняній каплиці буде клірик Житомирської єпархії ієрей Юрій Віг.
У числі тих, хто молився за богослужінням були заступник головного лікаря Житомирської міської дитячої лікарні Світлана Довгаль та медичний персонал.
У своїй проповіді архієрей звернувся до пастви зі словами привітання. Зокрема, сказав: "Маємо знати що вже тут була лікарняна каплиця, але при комуністичному режимі вона була ліквідована. Тому завдячуючи Господу ми в сьогоднішній цей святковий день її відродили".
Коментуючи подію, настоятель-ієрей Юрій Віг сказав, що "каплиця досить світла і простора, тому в ній буде зручно навіть здійснювати різні таїнства".
Владика Володимир вручив письмові архієрейські грамоти меценатам-благодійникам, а також заступнику головного лікаря Світлані Довгаль та трудовому колективу дитячої лікарні.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Как же обнаружить неисправность топливного бака Igra-Slot - сайт, где осуществляются желания при игре в бесплатные видеослоты Казино Вулкан - ваши мечты сбываются Булгары в Татарстане Глава УГКЦ: "Коли переможемо гріх... переможемо несправедливого агресора"

Публикации