Архієпископ УАПЦ освятив каплицю при Житомирській дитячій лікарні

15.11.2018 21:49 3

Архієпископ УАПЦ освятив каплицю при Житомирській дитячій лікарні

За богослужінням молилися священики Житомирської єпархії. Духовне дійство зібрало чимало мешканців Житомира та Житомирської області. Звершувати богослужіння та таїнства в лікарняній каплиці буде клірик Житомирської єпархії ієрей Юрій Віг.
У числі тих, хто молився за богослужінням були заступник головного лікаря Житомирської міської дитячої лікарні Світлана Довгаль та медичний персонал.
У своїй проповіді архієрей звернувся до пастви зі словами привітання. Зокрема, сказав: "Маємо знати що вже тут була лікарняна каплиця, але при комуністичному режимі вона була ліквідована. Тому завдячуючи Господу ми в сьогоднішній цей святковий день її відродили".
Коментуючи подію, настоятель-ієрей Юрій Віг сказав, що "каплиця досить світла і простора, тому в ній буде зручно навіть здійснювати різні таїнства".
Владика Володимир вручив письмові архієрейські грамоти меценатам-благодійникам, а також заступнику головного лікаря Світлані Довгаль та трудовому колективу дитячої лікарні.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Купить носки оптом Ресурс Слототоп и его преимущества Фотообои цветы - флора в декоре интерьера Отопительные приборы для каждого дома Шторы плиссе – лучший выбор современной хозяйки

Публикации