Архімандрит УПЦ взяв участь в міжнародній конференції для монахів у Польщі

13.09.2018 19:56 6

Архімандрит УПЦ взяв участь в міжнародній конференції для монахів у Польщі

На зборах були присутні ієрархи Польської Православної Церкви, представники монастирів Польської Церкви, а також учасники зі святої гори Афон, Києва та інших країн.
Пленарне засідання відкрив єпископ Супрасльський Андрій, намісник Супрасльської лаври, голова Відділу у справах монастирів Польської Православної Церкви. Владика Андрій у своєму вступному слові зазначив, що древня чернеча традиція прийшла на польські землі з Афону і з Києва, тому йому дуже приємно бачити в числі учасників конференції ченців з Афону та України.
Архімандрит Агафон (Опанасенко), помічник благочинного Свято-Успенської Києво-Печерської лаври, передав учасникам конференції вітання митрополита Павла (Лебедя), намісника київської лаври.
«Відрадно, що обговорення теми православного чернецтва проходить в країні, де, незважаючи на те, що більшість населення сповідує іншу віру, Православна Церква знайшла своє місце і зайняла гідну нішу як в державі, так і в сім’ї Помісних Православних Церков», — йдеться у слові намісника Свято-Успенської Києво-Печерської лаври, яке зачитав архімандрит. Владика Павло у вітанні нагадав, що «головне призначення християнина – бути маяком, який дає напрямок всьому світу на істинний шлях до Бога» і «особливе місце в цьому діланні займає чернецтво». «Давня чернеча традиція прийшла на польські землі з Афона і з Київської землі, – зазначив намісник древньої обителі. – На Святій Горі зберігаєть все те, що заповідали їм святі подвижники давнини. Ці ж заповіти в міру своїх сил виконує і братія Києво-Печерської Лаври, і Супрасльскої обителі, і кожного монастиря, де зараз жевріє лампада чернечого життя».
Під час роботи конференції були зачитані доповіді на тему «Релігійне життя і молитва в окремій Святогірській кіновії» (ігумен Єлисей (монастир Сімонопетра, Свята Гора Афон)), «Зміст і практика співу богородичних канонів в слов’янській і грецькій традиціях» (ієромонах Павел (Карчевський)), «Місце агріпнія в монастирській програмі» (настоятелька монастиря «Живоносне Джерело» Хрісопігі в Ханьї (о. Крит, Греція) ігуменя Феоксенія)), єпископ Семятичський Варсонофій поділився з аудиторією своїми дослідженнями про важливість послуху і смирення в монастирському і церковному житті.
Завершальною частиною зібрання стала літургія, яку очолив єпископ Гайновський Павел.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Организация вывоза мусора контейнером Солнцезащитные очки для будущего лета Горящие туры из Днепропетровска Удобная покупка авиабилетов Лактацид – как применять гель для интимной гигиены - советы от Filzor.ru

Публикации