Архімандрит УПЦ взяв участь в міжнародній конференції для монахів у Польщі

13.09.2018 19:56 9

Архімандрит УПЦ взяв участь в міжнародній конференції для монахів у Польщі

На зборах були присутні ієрархи Польської Православної Церкви, представники монастирів Польської Церкви, а також учасники зі святої гори Афон, Києва та інших країн.
Пленарне засідання відкрив єпископ Супрасльський Андрій, намісник Супрасльської лаври, голова Відділу у справах монастирів Польської Православної Церкви. Владика Андрій у своєму вступному слові зазначив, що древня чернеча традиція прийшла на польські землі з Афону і з Києва, тому йому дуже приємно бачити в числі учасників конференції ченців з Афону та України.
Архімандрит Агафон (Опанасенко), помічник благочинного Свято-Успенської Києво-Печерської лаври, передав учасникам конференції вітання митрополита Павла (Лебедя), намісника київської лаври.
«Відрадно, що обговорення теми православного чернецтва проходить в країні, де, незважаючи на те, що більшість населення сповідує іншу віру, Православна Церква знайшла своє місце і зайняла гідну нішу як в державі, так і в сім’ї Помісних Православних Церков», — йдеться у слові намісника Свято-Успенської Києво-Печерської лаври, яке зачитав архімандрит. Владика Павло у вітанні нагадав, що «головне призначення християнина – бути маяком, який дає напрямок всьому світу на істинний шлях до Бога» і «особливе місце в цьому діланні займає чернецтво». «Давня чернеча традиція прийшла на польські землі з Афона і з Київської землі, – зазначив намісник древньої обителі. – На Святій Горі зберігаєть все те, що заповідали їм святі подвижники давнини. Ці ж заповіти в міру своїх сил виконує і братія Києво-Печерської Лаври, і Супрасльскої обителі, і кожного монастиря, де зараз жевріє лампада чернечого життя».
Під час роботи конференції були зачитані доповіді на тему «Релігійне життя і молитва в окремій Святогірській кіновії» (ігумен Єлисей (монастир Сімонопетра, Свята Гора Афон)), «Зміст і практика співу богородичних канонів в слов’янській і грецькій традиціях» (ієромонах Павел (Карчевський)), «Місце агріпнія в монастирській програмі» (настоятелька монастиря «Живоносне Джерело» Хрісопігі в Ханьї (о. Крит, Греція) ігуменя Феоксенія)), єпископ Семятичський Варсонофій поділився з аудиторією своїми дослідженнями про важливість послуху і смирення в монастирському і церковному житті.
Завершальною частиною зібрання стала літургія, яку очолив єпископ Гайновський Павел.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Гадания онлайн стали реальностью Где купить библию в современном украинском переводе Новинки кино 2018 года в онлайн кинотеатрах Основные правила при игре в онлайн-слоты Стартовала регистрация на международный форум «Реформация массовых коммуникаций» в Киеве

Публикации