Архиєпископ УПЦ КП став лауреатом престижної премії

01.10.2017 10:33 6

29 вересня відбулось засідання журі Полтавської обласної премії імені Юрія ГОРЛІСА-ГОРСЬКОГО, заснованою облрадою з метою сприяння національно-патріотичному вихованню молоді. Про це повідомляє Кременчуг Тоdау.

Члени журі ознайомилися з матеріалами, поданими на здобуття премії, розглянули діяльність претендентів. Про це повідомили у Полтавській обласній раді.

За результатами голосування, лауреатами обласної премії імені Юрія Горліса-Горського у 2017 році стали:

– у номінації «Національно-патріотичне виховання» Олена Свиридова, вчитель історії та правознавства Полтавської гімназії № 17 Полтавської міської ради – за вагомий особистий внесок у національно-патріотичне виховання молоді;

– у номінації «Захисник України» – Едуард Горошочок, учасник бойових дій АТО – за сумлінну військову службу, зразкове виконання військового обов’язку;

– у номінації «Урок мужності» – Олексій Лапко, виконуючий обов’язки директора Піщанської ЗОШ I-III ступенів ім. Л.М. Дудки Решетилівської районної ради, учасник бойових дій АТО – за активну військово-патріотичну роботу з молоддю, підготовку молоді до захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України;

у номінації «Волонтерська діяльність» – владика Федір (Бубнюк), архиєпископ Полтавський і Кременчуцький Української Православної Церкви – за розвиток волонтерського руху, сприяння Збройним Силам України, надання допомоги родинам загиблих героїв.

– у номінації «Мистецтво» – Олександр Ілюха, історик, дослідник – за книгу «Котелевщина в роки радянсько-німецької війни (1941-1945)».

Нагородження лауреатів відбудеться 14 жовтня на урочистостях, присвячених Дню Захисника України.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/68440/

Следующая новость
Предыдущая новость

Самый большой выбор напольных покрытий со скидками Лучшие виртуальные развлечения Стоит ли выбирать крашеные межкомнатные двери? Секрет популярности слот автоматов на просторах всемирной паутины Что нужно для правильного выбора казино?

Публикации