Архиєпископ УПЦ КП Климент поїхав до ув‘язненого Олега Сенцова

04.06.2018 11:34 6

Архиєпископ УПЦ КП Климент поїхав до ув‘язненого Олега Сенцова

Архиєпископ Сімферопольський і Кримський УПЦ КП Климент поїхав в Росію до місця утримання Олега Сенцова. Про це повідомляє прес-служба Київського Патріархату.

«1 червня 2018 р., Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет підписав лист до начальника колонії «Білий ведмідь» м. Лабитнангі у Росії, де утримується політичний в‘язень Олег Сенцов. У листі йдеться про надання можливості архієпископу Сімферопольському і Кримському Клименту (Кущу) відвідати ув‘язненого для виконання пастирських обов‘язків», - йдеться у апвідомленні прес-служби.

«Просимо всіх про молитву за Олега Сенцова та успішне звершення розпочатої владикою Кліментом доброї справи», - зазначають ув УПЦ КП.

Нагадуємо, 14 травня Сенцов оголосив безстрокове голодування з вимогою звільнити всіх українських політв'язнів, які перебувають в російських в'язницях. Пізніше до нього долучились Олександр Кольченко та Олександр Шумков.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/71349/

Следующая новость
Предыдущая новость

Игровые автоматы нового поколения от казино Вулкан Удобные и теплые зимние куртки для мужчин Качественное оформление наружной рекламы Эксклюзивные бонусы для геймеров, которые привыкли рисковать Курсовые и дипломные работы для студентов

Публикации