Архиєпископ РКЦ Мокшицький отримав у Польщі срібну медаль "Labor Omnia Vincit"

04.08.2017 10:34 0

Архиєпископ РКЦ Мокшицький отримав у Польщі срібну медаль

Срібну медаль "Labor Omnia Vincit" архиєпископу Львівському вручили представники фонду Іполіта Цегєльського.

Нагородження відбулося під час візиту Архиєпископа Львова до Познаня. Мєчислав Мокшицький зустрівся із представниками ділових кіл і, зокрема, членами Товариства ім. Іполіта Цегєльського. Розмову присвятили обговоренню участі польських бізнесменів у благодійних соціальних ініціативах Львівської Архідієцезії. Зокрема, щодо підтримки хоспіціума для літніх людей та соціальної кухні для бездомних. Представники Товариства імені Цегєльського вручили Архиєпископу Мокшицькому срібну медаль товариства "Labor Omnia Vincit" – "Праця Все Перемагає".

Президент Товариства д-р Маріан Король наголосив, що це нагорода за великий особистий внесок владики у відродження Католицької Церкви в Україні і соціально-важливі проекти, які вона ініціює.

– Я дуже щасливий що ви удостоїли мене цієї нагороди, і я радий, що мене прийняли у вашому товаристві, – сказав архієпископ Мєчислав Мокшицький.

Архиєпископ РКЦ Мокшицький отримав у Польщі срібну медаль

Під час перебування у Великопольському Воєводстві, Архієпископ Львівський побував також у парафіях Св. Андрія в Клєчеві і св. Анни в Познані. Митрополит очолив відпустові літургії і передав вірянам реліквії святого Іоанна Павла II.

– Це реліквії І ступеня (шматочки кістки святого) – запевняє прес-секретар Львівської Архиєпархії, о. Андрій Лєгович. Особливого значення цей факт набув ще й тому, що реліквії передав саме архієпископ Мєчислав Мокшицький. Нагадаю він впродовж 9 років був найближчим соратником Івана Павла II, а після його смерті ще два роки служив секретарем Бенедикта XVI. Про це повідомляє прес-служба Львівської архидієцезії РКЦ в Україні з посиланням на Naszglospoznanski.pl.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Онлайн-еженедельник для всех, кто ищет работу Как защитить нагревательные приборы от накипи А вы уже знаете, где можно получить справку формы 003-В/у быстро и без проблем? Услуги бюро переводов - как выбрать партнёра на данном рынке рассказывает бюро переводов InTime Параллельная реальность. Из жизни манекенов

Публикации