Архиєпископ ПЦУ вперше співслужив з єрархами Елладської Церкви

30.07.2019 11:40 3

Архиєпископ ПЦУ вперше співслужив з єрархами Елладської Церкви

Вперше після отримання Православною Церквою України Томосу про автокефалію, відбулося спільне Богослужіння грецьких архиєреїв із українським.

Про це повідомляє Консульство України в Салоніках на своїй Фейсбук-сторінці.

26 липня в Храмі Святої Параскеви Митрополії м. Лангада Салонік відбулася Архиєрейська Літургія на честь пам'яті Святої мучениці Параскеви, яка є небесною покровителькою цього міста. Фактично у це свято відзначається День міста Лангада.

Очолив святкову Літургію митрополит Верії і Науси Пантелеймон. Йому співслужили митрополит Лангади, Літії і Рендіни Іоанн, митрополит Артський Каллінік та архиєрей Української Православної Церкви – архиєпископ Чернівецький і Хотинсткий Герман (Семагчук) та інші грецькі архиєреї.

Серед численних учасників Божественної Літургії був присутній Консул України в Салоніках Олександр Воронін, Мер м. Лангада Харалампос Бабіс Айваздіс, представники місцевих органів влади, командування місцевих збройних сил Греції, місцеві громадські діячі. У своїй промові по завершенні Літургії, Митрополит Іоанн зазначив, зокрема, що для нього велика честь спів-служити із архиєреєм із далекої України.

Слід зазначити, що днем напередодні відбулася також Літургія у Савропігійному Монастирі Влададон, на якій також співслужив архиєрей УПЦ Герман.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/confessional/orthodox_relations/76683/

Следующая новость
Предыдущая новость

Присоединяйтесь к счастливым обладателям цифровых валют Домашние животные - большая ответственность Большой выбор качественных диванов по выгодным ценам в Тернополе Эко-матрасы ортопедические из сена своими руками Хороший массаж по доступной цене

Публикации