Архиєпископ Кіпрський Хризостом: Я сказав патріарху Московському, що він ніколи не буде першим серед православних Предстоятелів

17.12.2019 3:52 0

В інтерв'ю газеті "Політіс" архиєпископ Кіпрський Хризостом різко розкритикував проросійську позицію митрополитів Лімасолу, Кіккосу і Тамасосу щодо питання неминучого розколу, що суперечить рішенням Священного Синоду не займати офіційну позицію.

«Священний Синод вже вирішив. Ви повинні його поважати. Тепер вони мали окрему конференцію з росіянами, хоча був скликаний Священний Синод і вирішили у питанні автокефалії України залишатися нейтральними. А вони виступають на конференції і займають позицію проти Вселенського патріархату. Вони неймовірні! Адже Священний Синод вже вирішив. Поважайте це рішення. Їм навіть не соромно. Найпростіше - покарати їх і докоряти їм. Якщо вони не почнуть змінюватися. Ви перебуваєте в одному човні ... », - характерно висловився він.

Архиєпископ Кіпрський також розкритикував патріарха Московського, назвавши неприйнятним те, що він відмовився від співслужіння або бажає припинити поминання імен архиєпископа Афінського та Олександрського Патріарха.

«Він збирається створити розкол. А розкол - найбільший гріх. Я цього не розумію. Він хоче бути першим. Я сказав йому, що ви ніколи не будете першим. За останні 17 століть Константинопольський патріарх був визначений як перший серед усіх східних православних Предстоятелів. Зупиніться нарешті! Ми не можемо закривати очі. Ви повинні це зрозуміти. Але егоїзм не дає йому бачити чітко», - сказав архиєпископ Хризостом.

Переклад інформації поширив на сторінці у Facebook речник ПЦУ архиєпископ Євстратій (Зоря).

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/orthodox_world/78207/

Следующая новость
Предыдущая новость

Подарунок на добру згадку з гравіруванням Удивительный мир гемблинга на сайте Азино 777 Где купить готовый сейф или заказать его изготовление На сайте Луганского университета УПЦ висит благодарность за "огромный вклад в дело победы нашей армии над ненавистной хунтой" Лучшее предложение от игрового клуба

Публикации